Wpis z mikrobloga

@Kolanoskopia1: No tak, ale Benek zagrał tylko z Tottenhamem tak na prawdę. Poza tym, wedlug mnie Sroki i tak zaliczą zjazd w dół tabeli. Uwielbiam Benka i nadal go szanuje a także z wielkim żalem na sercu wspominam jego przygodę u nas, ale nie zamieniłbym go w tej chwili z Kloppem. Jesli jednak Kloppowi by u nas nie wyszlo, to przyjąłbym go z otwartymi rękoma. Uwielbiam takie historie :) Z tym,
@dawid_kedzierski: a z kim grał Liverpool? Remis z Watfordem i Burnley, przegrana z City i wymęczona wygrana z Crystal Palace. Klopp przegrał cały sezon w okienku transferowym gdzie #!$%@?ł jakieś głupoty, że nie chce pół środków i Liverpool został z dwoma środkowymi obrońcami, którzy w każdym meczu dają przeciwnikowi zdobyć bramkę. Właściciele nie skąpili aż tak kasy tylko Klopp uprał się na 3 czy 2 nazwiska i koniec

Mecz idzie słabo
@freekid: Jako kibic The Reds będę pisal per "my", zatem:
Fakty są takie.
8 punktów po 5 meczach. Zaczyna się robić powoli przypał. Żadnej wygranej w 3 ostatnich meczach. Żadnego konkretnego obrońcy, poza średnim Matipem, który przy reszcie naszych defensywnych zawodników wygląda jakby był co najmniej Ramosem.
Najwyższy czas chyba na jakieś zmiany. Tylko jakie? Formacji? Co niby z tą formacją możemy zrobić? Zagrać na trzech obrońców? Albo na 5? I
@dawid_kedzierski: Dlaczego ich nie porównywać? Gra defensywna jest tak samo słaba, dorobek punktowy podobny, obaj nic nie wygrali. Nawet w LM zaczyna podobnie. Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest wydanie sporej kasy w zimowym okienku na kilku obrońców, bo inaczej będzie totalna klapa. Nie da się w każdym meczu strzelać po 3 bramki. Chyba, że pomysłem klubu jest kolejny kiepski sezon i tłumaczenie, że w końcu zostaną zrobione transfery na poziomie
@freekid: Kontuzje już są. Wróci jeszcze Lallana i Clyne a to zawsze dodatkowe opcje. Co do dzisiejszego meczu: sanki na Salahu. Tak czy inaczej, przegrana z Watfordem po nieprawidłowym golu. Meczu z City nie komentuje, bo tam czerwona kartka skończyła mecz. Mecz z Sevillą - niestrzelony karny. Moral z tego taki i wszystkim znany, że defensywa Liverpoolu to jakiś jeden wielki żart a to, że poza Van Dijkiem Klopp nie miał
@dawid_kedzierski: Niestety błędów sędziowskich nie da się wycofać, więc można sobie mówić, że niezasłużenie, ale punktów nikt nie odda. W meczu z Watofrdem i Sevillą Liverpool oddal pole gry co równa się prawie zawsze stratą punktów, bo ta drużyna nie potrafi bronić, więc muszą grać intensywnie przez 90 minut, byle wrzutka i przeciwnika ma już bramkę. Ja nie wierzę, że ten sezon przyniesie coś lepszego niż 8 miejsce, obrona weszła na
@Kolanoskopia1: Tu chyba problemem nie jest Klopp, a FSG. LFC w ich zamyśle ma przynosić zyski i supiać się na rozwoju zawodników z akademii. Okej, fajnie, że w akademii coś się ruszyło ale młodzikami nie wygramy ligi. Jestem wielce zaskoczony, że nie puścili Cou do Barcy ale być może straty wizerunkowe byłyby zbyt wysokie. Blok obronny jest dnem od przyjścia Brendana z taką różnicą, że teraz nieco lepiej wygląda Mings. Szczerze