Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że policja potrzebuje podreperować swój wizerunek po zamordowaniu Igora Stachowiaka, ale ten film z tym podkładem dźwiękowym... hmm... oceńcie sami:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-16/policja-zatrzymala-podejrzewanego-o-gwalt-na-8-latce-byl-poszukiwany-od-czwartku/

#policja #dobrazmiana #wpolscejestbezpiecznie #refugeesnotwelcome #mamyswoich

Odnośnie samego wydarzenia: tragedia, ale jak widać nie potrzeba ciemnoskórego uchodźcy, by dochodziło do takich rzeczy. ..
Aironic - Ja rozumiem, że policja potrzebuje podreperować swój wizerunek po zamordowa...

źródło: comment_flljSyqHikZDY9Uc4BzQxZyhaqXbZ4pU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Aironic: wydruk z KSIPu Pana Igora mógłby zepsuć Twój światopogląd. Po każdym z filmików z USA gdzie ktoś robi sito z cwaniak jest "uuu aaa patos oberwał za swoje szkoda ze w Polsce nie można #!$%@? śmieci społecznych"potem wychodzi film z igorkiem i policja morduje. Uwierz mi ze nikt nie chciał go zabić a cpun w szale nie będzie obezwładniony inaczej jak poprzez wyłączenie tlenu duszeniem albo mięśni prądem. Dali
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie stawia oporu


@Fryceusz: Ach, twierdzisz, że skończyły im się kajdanki? Takiego gościa (z podejrzeniem stanu po spożyciu narkotyków lub jakichś dopalaczy) wiezie się do psychiatryka, gdzie sobie leży w kaftanie pod kroplówką.

Śmierć poprzedzona torturami za narkotyki i kradziony telefon, to chyba zbyt surowa kara, nie uważasz?
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: @nickszalinski: Na pokaz wszystko. Przed takim zatrzymaniem dokonuje się rozpytania. Z filmu wynika, że się dowiedzieli od sąsiadów, że może mieć broń a nawet bombę.

Na #!$%@? #!$%@? drzwi od stodoły i tej szopy przy pomocy strzelby, gdy pod ręką mieli młot? Wszystko pod kamerę; zapętli się w TVPiS, ciemny lud poczuje się bezpiecznie, że ma takich antyterrorystów.
  • Odpowiedz
@Aironic: żartujesz sobie chyba teraz z rzeczywistości. To nie są normalni ludzie. Jak taki ma kajdanki to rozrywa sobie nimi skórę i tnie się po nadgarstkach od wewnątrz żeby tylko potem napisać skargę na policjanta.

wiezie się do psychiatryka, gdzie sobie leży w kaftanie pod kroplówką.

kto Ci takich głupot naopowiadał? Pokaż mi chociaż jeden przykład kiedy tak kiedykolwiek ktokolwiek zrobił :D Mądry jesteś bo siedzisz przed laptopem, nie znasz
  • Odpowiedz
Czyli chcesz nam powiedzieć że to PIS ustala jak AT wyważa drzwi?


@CocoJumbo20: A kto decyduje o konfetti z helikoptera dla Zielińskiego? A o policjantach na koniach w przebraniach aniołów? Za PO nie było takich imprez. Natomiast TVPropaganda wyznacza nowe standardy w kreowaniu wizerunku.
  • Odpowiedz