Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten ostatni z symbolem Polski Walczącej najsmutniejszy


@SM89 Smutny i śmieszny zarazem. Typek nienawidzi islamistów, a prezentuje dokładnie taką samą mentalność, co najwięksi radykałowie.
  • Odpowiedz
Najgorsze w przypadku takiego ograniczonego ścierwa jest to, że nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że są na samym dole drabiny społecznej.

Zresztą obecna władza wiele robi, żeby takie poglądy promować i usprawiedliwiać, więc niektórzy mogą serio myśleć, że to jest społecznie akceptowalne.
  • Odpowiedz
czyli orientacja to konstrukt społeczny?


@steve__mcqueen: geny potrafią zmieniać ekspresję pod wpływem czynników środowiskowych acz według naszej obecnej wiedzy homoseksualizm jest wbudowywany gdzieś w okresie płodowym lub nawet przy połączeniu gamet więc to raczej nie ma wpływu
  • Odpowiedz
@libmor: mówię o rodzinie heteroseksualnej. dziecko adoptowane przez gejów będzie prawdopodobnie heteroseksualne,więc będzie chciało być z kobietą i powinno wiedzieć, jak taki związek wygląda. Nawet niektóre dzieci z niepełnych związków maja z tym problemy, wiec co dopiero byłoby w tym przypadku?
  • Odpowiedz
@libmor: kurcze nie wiem, może w tym że w zwykłym związku jest po jednej osobie każdej płci? ale w sumie nie wychowywałem się w związku homoseksualnym więc nie wiem jak on wygląda w "podstawowych aspektach"
  • Odpowiedz
@Kedlov:

może w tym że w zwykłym związku jest po jednej osobie każdej płci?

no to jest oczywiste, pytam w jakim aspekcie różni się taki związek od homoseksualnego, że dziecko nie będzie miało wzorców do utrzymania własnego związku z osobą innej płci?
  • Odpowiedz
a co konkretnie determinuje orientacje?


@steve__mcqueen: nie wiemy. Może być przekazanie drugiego, nieaktywnego chromosomu X, krytyczne wahania hormonów, zaburzenia w przetwarzaniu testosteronu itd.
Nie posiadam szczegółowej wiedzy, mogę odnieść do naukowego Bełkotu, tutaj albo samodzielnego poszukania źródeł głęboko naukowych

interwencja genetyczna na dorosłym osobniku
  • Odpowiedz
Nawet niektóre dzieci z niepełnych związków maja z tym problemy, wiec co dopiero byłoby w tym przypadku?


@Kedlov: sieroty nie mają nawet rodzica na wzór. Para homo to spory skok
  • Odpowiedz