Wpis z mikrobloga

Ludzie takie małe spostrzeżenie. Zobaczcie sobie czasy jak nosacz jeszcze nie był panną Daniela, były prawdziwe dymy SPONTANICZNOŚĆ. A teraz? Jak jakimś cudem Daniel się jeszcze odpali to nochal da reprymendę w domku i wraca na strim potulny baranek. Przykład z roksą w jednym dniu umawia się na połyk w drugim dniu nie dotyka telefonu bo jest na to za poważny. Do Mniszki nie pojechał bo nosacz zabronił i wiele wiele innych sytuacji. Jedynie co mu wolno to chodzić po klubach z nosaczem za hajs widzów baluj. Wniosek prosty dopóki Daniel będzie kierowany i hamowany przez agnieche o prawdziwych dymach możemy zapomnieć. Zostanie jedynie darcie się na goche , gocha na Jacka , Radoszlauf , ej Daniel i ewentualnie jajecka jak dogada się z łobodą. Ogólnopolska akcja NOSACZWON !
#danielmagical
  • 59
  • Odpowiedz
@Hogataa26: ok nie musisz już bronić agniesi , zaraz wszyscy się rozejdziemy do swoich obowiązków i prawdziwego życia. Mi jedynie chodzi o to że po pracy dla odstresowania chciałabym sobie pooglądać prosty humor z gochą i Danielem zadymiarzem a od jakiegoś czasu niestety tą możliwość obiera główny reżyser serialu nosacz. Dziękuję pozdrawiam
  • Odpowiedz
@alphabeta: @Ultrasgirl: @Hogataa26: @Marcia_Here: Ale wiecie, że on z nim była jeszcze przed tym wszystkich bo znają się od stycznia. Jak Daniel szukał pracy i miał pracować w callcenter w Play ale go #!$%@? bo czytał skrypt na streamie dzwoniąc do ludzi. Ona nie leci na jego kasę, Dana nie raz o tym mówił, ze Agnieszka jest inna. Gdyby to była prawda o niej to wątpię w to,
  • Odpowiedz
@Ultrasgirl nie mowie do Ciebie, ale niektorzy tak sie wczuwaja w tego streama, ze chyba zyja w dwoch swiatach. Zacznijcie zyc swoim zyciem, ja mam #!$%@? na jakiegos randoma z Torunia i #!$%@? mnie obchodzi co on robi itp xDD Ogladam go dla beki, zeby sie wyluzowac i posmiac rownolegle zajmujac sie WŁASNYM zyciem a nie #!$%@? jakas szopke z tymi wpisami jakbym byl chory psychicznie.
  • Odpowiedz
@alphabeta: Tylko ona tam była czy jego kumple też? On nie jest twoją zabawką już od paru miesięcy, wiec robi sobie co chce bo i tak idioci mu wyślą kase. Widocznie lubią być ruchani przez Grubcia. Polecam odstawienie jego szpoki i poszukaniu sobie lepszego zajęcia, bo to co on wyprawia to się nie mieści w głowie.
  • Odpowiedz