Wpis z mikrobloga

Ludzie takie małe spostrzeżenie. Zobaczcie sobie czasy jak nosacz jeszcze nie był panną Daniela, były prawdziwe dymy SPONTANICZNOŚĆ. A teraz? Jak jakimś cudem Daniel się jeszcze odpali to nochal da reprymendę w domku i wraca na strim potulny baranek. Przykład z roksą w jednym dniu umawia się na połyk w drugim dniu nie dotyka telefonu bo jest na to za poważny. Do Mniszki nie pojechał bo nosacz zabronił i wiele wiele innych sytuacji. Jedynie co mu wolno to chodzić po klubach z nosaczem za hajs widzów baluj. Wniosek prosty dopóki Daniel będzie kierowany i hamowany przez agnieche o prawdziwych dymach możemy zapomnieć. Zostanie jedynie darcie się na goche , gocha na Jacka , Radoszlauf , ej Daniel i ewentualnie jajecka jak dogada się z łobodą. Ogólnopolska akcja NOSACZWON !
#danielmagical
  • 59
  • Odpowiedz
@Hogataa26: @Ultrasgirl: a skoro Daniel juz jest tym posmiewiskiem, to chyba lepiej z widzami i pieniedzmi niz bez tego. Taki Nochal idac do prscy za 1200 zl siedzi w niej 8 godzin i Daniel jej nie wyciaga na wazne sprawy. A ona nie rozumie, ze stream to praca i do tego bardzo dobrze platna.
  • Odpowiedz
Kocha go czy jego chwilowe pieniądze? Poza tym jak już mówisz o miłosci to z doświadczenia Ci powiem że jeśli miłość jest prawdziwa to nie zmieniasz drugiej osoby na siłę tylko akceptujesz z wadami i zaletami.
  • Odpowiedz
@Marcia_Here: tak tak stream to praca i to ona go wyciaga... Prosze was. To jemu sie nie chce,to on nie szanuje swoich widzow.

@Ultrasgirl: ale skad Ty mozesz wiedziec??? Od razu stawiasz ze kocha jego pieniadze. Bullshit :/
Tak i z doswiadczenia wiem ze chce dla tej osoby jak najlepiej. Moze nie umiec zrobic sobie jajecznicy,posprzatac ,ale nie pozwole zeby tracil godnosc czlowieka i bycia posmiewiskiem na cala
  • Odpowiedz
@Hogataa26: To było pytanie retoryczne, bo skoro przeszkadza Ci że streamer robi z siebie pośmiewisko to... co tu robisz? skąd to wiem? a skąd ty wiesz, że go nie rucha na hajs? Patol bez berspektyw z matka pijaczką w długach i bratem który ma kuratora na karku, miłośc od pierwszego wejrzenie. Przypominam, ze raz se sobą zerwali i właśnie przez to uważam że go rucha na hajs.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: a serio myślisz, że za 5 lat to, co teraz robi Daniel, bedzie uwazane za pozbawienie człowieka godności? Mnie sie wydaje, ze wrsz z kazdym takim streamerem granica przesuwa sie coraz dalej i nie bedzie to uwazane za nic zlego. Po Uwadze zapytalam sie o zdanie moich dzisdkow i powiedzili, ze troche to niesmaczne, no ale jakie on dostsje pieniadze. Wiec tak zle nie oceniaja i rozumieja, ze cos
  • Odpowiedz
@AxxxL: ale dla mnie to on moze z fiutem gonic na streamie i robic co chce. Bronie Agnieszki bo jsst Bogu ducha winna. Nic zlego nie robi. Bo watpie ze go rucha na hajs. Wydaje sie ulozona ,fajna dziewczyna. Moglaby rowniez nie pracowac jakby taka byla,a pracuje.
Co z tego ze zerwali? A ile jest przypadkow,ze ludzie sie rozchodza ale wracaja do siebie.

@Ultrasgirl: przypominam ze Agnieszka zarabia
  • Odpowiedz
Zarabiała, teraz to nie wiadomo czy nie leży i pachnie. Raczej z nią mieszka i z Łukaszem, Radek mieszkał u nich przez chwile jak go matka wy..ała z domu Może kupować co chce ja nikomu źle nie życzę ale żeby danielek nie obudził się z ręką w nocniku, bo widać że Agniesia to cicha woda
  • Odpowiedz
@AxxxL: @Ultrasgirl: @Hogataa26: bo teraz Daniel może ja zabrsc na koncert, do zoo, do parku rozrywki na drugim końcu Polski, ale jak skoncza sie streamy, a on zostanie z wyrokami, grzywnami do oplacenia, dlugami, z p. Gocha i Jaca w kiepskiej kondycji fizycznej, no i mlodszym bratem, to nie wiem czy nawet gdyby zarobil 3000 zl, to by mu wystarczylo na takie zycie jak teraz. A
  • Odpowiedz
@AxxxL: dokładnie ! Do luksusu można się szybko przyzwyczaić. Gdzie są pieniądze które były zbierane na różnych celach ? Daniel wydaje 10 % z tego gdzie reszta? Żeby chociaż obiad ugotowała a nieraz Daniel mówił że codziennie zamawiają boxy i resztki pizzy z urzędniczej zabierał do domu.
  • Odpowiedz