Wpis z mikrobloga

Wczoraj natrafiłem na prawdziwy, hiszpański odpowiednik @NadiaFrance. W sumie to miałem się tym nie dzielić, ale że w gorących natrafiłem na kolejny trollowy wpis to stwierdziłem, że udowodnię, że takie kobiety naprawdę istnieją i to nie jest jakiś 42-letni Pan Jan, który popołudniami trolluje cały wykop.

Profil jest publiczny publiczny, więc chyba mogę się nim podzielić.
https://www.quora.com/profile/Nika-Borkowska
Tutaj Nika.
A na fejsie? Oczywiście Nikola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Should I move to Poland or Hungary?

If you’re from Spain let’s say, stay in Spain. You will get annoyed by the amount of Polish people asking you why you moved from sunny Spain to cold, grey Poland. Same goes for France and any other sunny country.

Najlepiej nikogo nie zapraszajmy do Polski. Co ona myśli - że jak napisze komuś obcemu w Internecie, że w Polsce jest dosyć fajnie to gościu od razu spakuje walizki i przyjedzie tu studiować/pracować?

W innym pytaniu wyjaśnia dlaczego Polacy nie chcą uchodźców (już srał pies, że nie wymieniła moich powodów - a taka mądra), ale na dole musi dopisać:

*This answer does not project my view/opinion on the refugee crisis. This answer simply states what a vast number of Poles think.

Tak, wyjęła powody z własnej dupy oraz te serwowane przez TVN, ale odpowiedź nie odzwierciedla jej poglądów :D

[...] Is Poland a good country for black students?

In terms of Poland being a good country for foreigners it really depends on who you meet. Overall, the chances of getting abused physically due to your skin color are rather very low. Although, you might hear racial slurs outside of the university grounds unfortunately. Some people will also stare out of curiosity. However, Warsaw is used to foreigners living here so you should be fine.

W Polsce jest zawsze głośno jak jakiś pijany Sebek pobije pijanego Mokebe, ale i tak musiała wspomnieć, że ryzyko jest rather very low.

Why is Poland furious over Tusk's re-election as EU Council president?

We are not. At least half of us are not.

Tak, połowa Polaków chodziła wściekła przez tydzień, bo znowu wybrali Tuska.

Niektóre odpowiedzi są fajne i z sensem, więc widać, że dziewczyna jest jak najbardziej inteligentna, ale z mądrością bym tego nie mylił.

#nadiafrancecontent #turystyka #podroze #podrozujzwykopem