Wpis z mikrobloga

Uwaga, mirki i mirabelki ze #szwajcaria
Pod koniec września wybieram się autem do Szwajcarii na parę dni pochodzić po górach.
Wychodzę tu z następującą ofertą:
Czy nie chciałby ktoś skorzystać z transportu na trasie Śląsk-A4 w kierunku Wrocławia- Zurych- Lucerna- Interlaken- Zermatt (no, tam to na pewno nikt nie mieszka)- Sankt Moritz (też wątpię)- Sankt Gallen- z powrotem w zamian za jakiś nocleg na jedną/ dwie noce? A może ktoś chce coś przewieźć z Polski/do Polski i też da mi się smacznie przekimać w zamian? Nie planuję zostawać w żadnym miejscu na więcej niż dwie noce, więc na pewno nie zwalę się Wam na tydzień.
Na wykopie jesteśmy anonimowi, ale jeśli kogoś zainteresuję, to na prv mogę podzielić się np. Instagramem, żeby udowodnić, że nie jestem Sebą ( ͡º ͜ʖ͡º) (btw, 24 lata, student, male).
Ogólnie nie mam żadnych sprecyzowanych planów, z konkretów to tylko Zermatt, żeby porobić sztampowe zdjęcia z Matterhornem, może jakieś fajne spa/termy gdziekolwiek, marzy mi się popływać w Lavertezzo, w Zurychu mam znajomych, u których mogę się zatrzymać, więc może skorzystam, chociaż gdyby była ładna pogoda, to wolałbym się kierować na południe w góry zamiast łazić po mieście.
Moją trasę mogę porządnie nagiąć, ale warunkiem jest to, że w okolicy są jakieś ładne widoczki- góry, jeziora, takie tam. Podobnie z datami- jestem dość elastyczny, z tym że wyjazd nie przed 22.09 i powrót nie później niż 5.10. Ogólnie chcę w Szwajcarii być z 3-5 dni.

#podroze #podrozujzwykopem #blablacar
Pobierz bmbm - Uwaga, mirki i mirabelki ze #szwajcaria
Pod koniec września wybieram się aute...
źródło: comment_fYGykIBmIhfjv60O199iJGxdbHpIUCtN.jpg
  • 4
@Akira: Wow! Jeśli piszesz serio, to chętnie osmiele się odezwać bliżej wyjazdu, bo w st.gallen odbieram pasazerke i będę szukać noclegu dzień wcześniej gdzieś w okolicach.
A da się tam dojechać bez winiety?
@bmbm: jak nie przeszkadza ci male dziecko ktore wstaje o 6tej rano i rozkladana kanapa to zapraszam. Bez winety dojedziesz, do niemiec mam 2 km a do szwajcarii 15 km.