Wpis z mikrobloga

Ale czaicie to, #!$%@??
PAŃSTWOWE SPÓŁKI wydają ogromną kasę na partyjną agitkę zmanipulowaną i często kłamliwą. Wychodzą te powiatowe pisowskie polityki zaciągnięte do sejmu za wierność partii i co? i nic :D są wręcz dumni z tego, że pieniądze wydali (swoim głównie). pyskują dziennikarzom i plują wszystkim wyborcom w twarze, bo przecież rewolucja chłopska rację ma zawsze i może wszystko!

Ja #!$%@?ę XD Ja nie wiem czy karakany tak już przyzwyczaiły do swojego nepotyzmu i kolesiostwa, że jakoś mnie to nie dziwi, ale jak się tak na chłodno zastanowić to przecież kompromitacja jakiej już dawno w tym kraju nie było. Jawne finansowanie partyjnych kampanii reklamowych z państwowej kasy.
#4konserwy #polityka #neuropa #bekazpisu #bekazwyborcowpisu
  • 8
  • Odpowiedz
Ja nie wiem czy karakany tak już przyzwyczaiły do swojego nepotyzmu i kolesiostwa


@nie_jem_grzybow: Teraz, #!$%@?, my - hasełko wymyślone przez... Jarosława. Tego Jarosława.

TKM („Teraz, #!$%@?, my”) – stosowane przez niektórych polityków i dziennikarzy obrazowe określenie stosunków panujących w polskiej polityce i problemów ją trapiących. „TKM” odnosi się do „mentalności zdobywcy”, gdy zwycięska partia polityczna obsadza stanowiska, kierując się podziałem na „my” i „oni” (mianowani przez poprzednią rządzącą partię),
  • Odpowiedz