Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: Nie bawmy się w takie porównania bo zaraz 3/4 sceny pójdzie się #!$%@?ć, ale wiem o co Ci chodzi i na dobrą sprawę to jakoś za szczególnie Token'em się nie jaram, miał parę dobrych numerów na których nie brzmiał jak Eminem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ja się bardzo chętnie pobawię ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież muzycznie ten chłopaczek nie ma nic do zaoferowania no kurde nic, liczy się tylko, że szybko nawija. Zero tożsamości muzycznej, zero artyzmu, czyste rzemieślnicze nawijanie, nie mam pojęcia gdzie tu #!$%@?. Przecież można #!$%@?ć szybko i się jakoś muzycznie wyróżniać, przykładem jest chociażby Yelawolf.Na ktt już go czarnuchy podsumowały na szczęście http://www.kanyetothe.com/forum/index.php?topic=6178794.0

this dude is literally value
@PakoThugLife: no właśnie tym o czym mówię, że w jego utworach nie dzieje się nic poza techniką, niczym się nie różni brzmieniowo od takiego Eminema, więc po co mam słuchać podróbki, skoro mogę oryginału? Zresztą oryginał też nie wydał niczego dobrego od 2002 roku, ciągłe #!$%@? 10 słów na sekundę z #!$%@?ą manierą. #!$%@? refreny i marne bity, token to samo tylko jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ShadyTalezz: No teraz to herezję wypisujesz, wysłałem Ci dwa track'i + freestyle, gdzie nie ma bata żebyś go do Eminema przyrównał.

Mało śledzę scenę w USA i może nie mam odniesienia do innych, tak to tylko lata 90 i Meksykańska scena - King Lil G, Sad Boy, Mr.Criminal, etc, etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PakoThugLife: no jak nie, przecież to wszystko czysty eminem, tak jak na ktt pisali, od tematów przez flow po bity ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak mówię, można się wyróżniać z podobną nawijką i nie brzmieć jak raperzy 15 lat temu.
A kluczem do tego wszystkiego jest chyba to, że nie śledzisz dzisiejszej sceny rap, bo każdy kto to robi wie jak przeruchane i wtórne jest wszystko
ShadyTalezz - @PakoThugLife: no jak nie, przecież to wszystko czysty eminem, tak jak ...