Wpis z mikrobloga

@Mesk: chyba zapomnieliscie ze to nie jest pierwszy telefon ktory nie ma juz przyciskow, jesli sie nie myle to samsung s8 dziala na tej samej zasadzie
  • Odpowiedz
@karathin: Jak pisałem wyżej, fizycznego przycisku nie ma, ale reaguje jeśli trochę mocniej przyciśniesz na ekranie w miejscu gdzie ten przycisk normalnie by był. Działa to wygodnie i nie trzeba się bawić w gesty.
Poza tym możesz bardzo łatwo się przełączać między ukrywającym się a stale się wyświetlającym paskiem nawigacji na dole.
  • Odpowiedz
@Jan0l: w apple tego nie zrobili bo nie poradzili sobie z touchID (czytnikiem linii papilarnych) nie potrafili umieścić go pod ekranem wiec odwaliło im, zrobili skanowanie twarzy i usunęli przycisk. Voila!
  • Odpowiedz
@zeeck: niech będzie to nawet sharp. Śmieje się z wychwalania czegoś czego się nie zna, tak samo jak z krytykowania. Ja wiem ze po moim pierwszym zachwycie nad X, uległem trochę hypowi, dostrzegłem ze bezramkowy to on nie jest a ta górna belka będzie pewnie przeszkadzać chociaż z tym osadem poczekam do testów. Ludzie w S8 narzekają np na czytnik linii, mi on pasuje. Cześć rzeczy jest subiektywna.
  • Odpowiedz
@zeeck: jakby był umieszczony w przycisku zasilania albo z tylu to byłoby lepiej, ale przekuli problemy techniczne w innowacje, trochę na siłę. Ja mam im bardziej za złe nowego macbooka pro i brak nowego maca mini. Apple popełnia ten błąd, że zdarza im się totalnie ignorować życzenia swoich klientów.
  • Odpowiedz