Wpis z mikrobloga

  • 89
#!$%@? myślałem że ciężko o dobitniejszy przykład na to, że demokracja w naszym kraju nie ma sensu, niż pis u władzy. Niestety dziś przebił to wybór telewidzów TVP o wybór meczu na dzisiejszy wieczór. Dzięki #!$%@? idioci za to porywające widowisko... #mecz #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imagine23 jestem fanem Chelsea, ale jakbym miał głosować na jakiś mecz, to głosowałbym na Barcelonę z Juventusem albo na atletico z Roma, bo wolę obejrzeć dobry mecz, niż grę do jednej bramki
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@imagine23 No dobra to ty będąc fanem powinieneś siedzieć na canalu albo streamach. Przeciętny widz, który nie jest fanem realu chciałby obejrzeć jakieś wyrównane i zacięte widowisko, a nie jakiś mecz dla gimbusów żeby sobie mogli zwalić pod asensio
  • Odpowiedz
@ejkejej: aha czyli mecz Realu to mecz dla gimbusów. No tak , to może ja wgl nie będę nikomu kibicował bo większość meczy to właśnie takie gówno mecze , tylko co tydzień bedę szukał "hitów". Proszę Cię ...
  • Odpowiedz
@imagine23: Jak dla mnie to co weekend jest dużo dobrych meczów w wielu różnych ligach. Tylko żeby je docenić trzeba znać sie na piłce odrobine bardziej. Nie zrozumiesz, sorry
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@imagine23 To ty chyba nie rozumiesz, że przeciętny widz TVP nie jest kibicem realu i chce oglądać zacięte i wyrownane mecze. Jesteś kibicem realu i chcesz oglądać taki gowno mecz to sobie odpal u siebie a nie każ wszystkim to oglądać. Jak się zacznę pasjonować hodowlą żuków gnojaków to też mam z grupką znajomych z forum entymologów przegłosować programy o tym do publicznej tv? Jak masz zboczenia to siedź z nimi
  • Odpowiedz
@ejkejej: #!$%@?, żyjemy w 21 wieku. Przeciętny widz zamiast #!$%@?ć głupoty już dawno ogląda mecz na jakimś streamie. Zastanawia mnie tylko skąd się biorą tacy ludzie jak ty , którzy zamiast zrobić to samo dalej #!$%@?ą głupoty ?
  • Odpowiedz