Wpis z mikrobloga

pamiętaj by sosiedzi widzieli

@drutex12:
@Oskarek89
No to ja trochę w stylu "sonsiada", chciałem dopytac po cholere teraz 4K?
Pamiętam jak brałem TV kilka lat temu, to koniecznie Full HD, internety, 3D - praktycznie z niczego z tego nie korzystam (bo TV to nadal co najwyżej HD).
Więc realnie wg mnie 4K tylko się przyda, jak będzie ktoś chciał grać z rzutem przez TV, ale kto tak robi?
  • Odpowiedz
@text: Przecież teraz już większość źródeł udostępnia FullHD. A 4K już powoli zaczyna być standardem bo chociażby Netflix, HBO, Youtube itp i obraz jest miazga, z doświadczenia powiem że teraz to już tylko brać 4K ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Takie życie :) Jak zaczynałam "karierę" za granicą było mi dane pracować na gownostanowisku z baaardzo nowobogacką polką, która po powrocie z urlopu przybiegla z płaczem, że okradli jej mieszkanie. Z dumą dodała, że na szczęście złodzieje nie wyniesli telewizora, bo był za duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
doświadczenia powiem że teraz to już tylko brać 4K


@lewc_rain_zuk: Jak widziałem pierwszy raz obraz w 4K w TV, taki normalny z kabla to aż mnie osłupiło jaki szczegółowy może być obraz. Dlaczego? Bo człowiek jest już przyzwyczajony do zmydlonego FullHD który tak naprawdę jest albo upscalowany z np. HD Ready albo ma tak mocną kompresję że obraz jest jakiś słaby.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: mam wersje 55 cali i dla mnie oled od LG to najlepszy tv jakie w zyciu widzialem. Jak poustawiasz odpowiednio parametry to filmy full hd czy 4k po prostu miazga. Netflix + taki TV i po #!$%@? komu kino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jak masz dobra jakosc filmu too tylko żywe, a do codziennego to standardowy albo eksper1. Dzwiek caly czas mam na sport bo jakos najlepiej zbalansowany dla mnie. Zawsze mozna cos pomajstrowac z włąsnymi ustawieniami ale nigdy nie mam na to czasu.
  • Odpowiedz