Wpis z mikrobloga

Uwaga, będzie grubo!

Prawda jest taka: ostatnie 10 lat prowadziło do dnia dzisiejszego. Pokręconymi ścieżkami, ale jednak.

To właśnie dziś - w Dzień Programisty, 256. dzień roku 2017! - STARTUJE PRZEDSPRZEDAŻ MOJEJ KSIĄŻKI "Zawód: Programista".

Baaardzo dużo informacji znajdziesz na stronie książki, zapraszam serdecznie:

http://zawodprogramista.pl

Zachęcam do skorzystania z okazji! W przedsprzedaży dostajesz najlepszy deal.

Jestem pewny, że ta książka spełni Twoje - nawet wygórowane! - oczekiwania. Spełniła moje.
A jak nie: to zwrot kasy. Serio!

W ciągu pierwszych 20 godzin (od północy do teraz) sprzedało się już ponad 500 egzemplarzy! Przecieram zapadnięte oczy, ale wygląda na to, że to prawda.

Dzięki wielkie za zaufanie! I tym bardziej zachęcam do kupna.

No i oczywiście... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! <3

Dla mnie ten dzień już jest najlepszym świętem.

Wracam do roboty, bo to jeszcze nie koniec.

Ave DEV !!!

#zawodprogramista
#devstyle
#programowanie
#selfpublishing
#ksiazki
maniserowicz - Uwaga, będzie grubo! 

Prawda jest taka: ostatnie 10 lat prowadziło ...

źródło: comment_vQJCr2eSFHq8znk3f1JCvu9OAlmzQZZ4.jpg

Pobierz
  • 39
@CyberDeath: dzięki! taka opcja będzie po zakończeniu przedsprzedaży... z tym że wtedy sam e-book będzie kosztował tyle co teraz cały pakiet, więc bardziej się opłaca kupić teraz, e-book sobie a druk komuś na prezent
@Centurio93: tak, to prawda, ale jak zacząłem się zbliżać do końca procesu PISANIA treści (skończyłem dziś) to moja dotychczasowa organizacja w części/rozdziały się rozjechała
więc na chwilę obecną spisu treści jako takiego: nie ma
do końca tygodnia obmyślę i wtedy wrzucę update na stronę

ważniejsze było dla mnie wystartowanie koniecznie DZIŚ niż to o czym piszesz - na spokojnie będzie można poczytać spis treści i wyrobić się jeszcze w przedsprzedaży
@maniserowicz: Specjalnie sciagnalem darmowy rozdział ksiazki aby może jednak miło się zaskoczyć i przekonać sie, że moje negatywne nastawienie nie było słuszne.

Niestety po przeczytaniu tylko się utwierdziłem, że są to pseudo kołczingowe rady dla mało zaradnych osób ,nawet nie koniecznie programistów . Oczywiście jest to tylko moje zdanie.

Szkoda Maciej, wybierasz tą drogę , wiadomo takie ogólne pogaduszki to temat lżejszy , łatwiej dotrzeć do większego grona a tym samym