Wpis z mikrobloga

Da radę uruchomić google Adwords nie posiadając firmy? Przy rejestracji podaje się NIP. Ja posiadam nip ponieważ prowadziłem kiedyś firmę, więc mogę się zarejestrować, ale jak będzie wtedy z rozliczaniem? Normalnie jak ktoś ma firmę to mu wystawiają fakturę i musi do urzędu sam sobie vat zapłacić za import usług bo firma jest z Irlandii.

A czy oni jak wystawiają faktury itp to w jakiś sposób przekazują te dane do polskiego urzedu skarbowego? Dojdą mnie w jakis sposob gdybym tak zrobił?

#google #adwords #googleadwords
  • 3
@John_archer: no też. W każdym razie rozchodzi się o to, że w google typ konta jest napisane "status: firma" i nie ma innej możliwości, więc zastanawiam się jak to z rozliczaniem. Nie zamierzam zakładać działalności, żeby skorzystać z google adwords specjalnie
@coolcooly22: kilka lat temu adsense na normalce można było, jak adwords to nie wiem, ale tam przecież ty płacisz, więc dostęp do tego powinien być szczególnie uproszczony (choć te miliony kuponów do gazetek w sumie w takim przypadku by mogły prowadzić do sporych nadużyć).