Wpis z mikrobloga

mirki jest tutaj jakiś weteran Warface? Mam kilka pytań do zadania.
A głównie jedno mnie nurtuje. Co w sklepie oznacza "zablokowane wg dostawcy"? są tam lepsze bronie które można kupić "bezterminowo" ale nie wiem jak je odblokować
#warface
  • 20
@KrystJan: Te bronie dostaniesz jak je odblokujesz za punkty w grze, osobiście polecam odblokować GUI na inżyniera a potem lecieć drzewkiem dodatków do broni co pozwoli ci je za darmo wzmocnić. Jeżeli nie grasz jak lama to naprawa sprzętu raczej nie będzie wielkim problemem, jeżeli tak grasz to oczywiście możesz wtedy dołączyć do obozu "pay2win". :)))

Polecam skorzystać z kodu "MAXINFINITE", dzisiaj wygasa a da ci wszystkie pancerze herszta na 15
@JazzJackrabbit: przepraszam, ale za dużo nie zrozumiałem :P

Te bronie dostaniesz jak je odblokujesz za punkty w grze

o które punkty dokładnie chodzi? ja myślałem, że punkty które trzeba nabić, żeby dostać np. pancerz, broń lub dodatek, ale bronie stamtąd trafiają bezpośrednio do ekwipunku

-

potem lecieć drzewkiem dodatków do broni co pozwoli ci je za darmo wzmocnić.

chodzi o to co wyżej napisałem? jeśli tak, to mam odblokowane co najważniejsze
@KrystJan: Wiesz, 2/3 gra jak boty albo gra solo w trybach drużynowych mając gdzieś zadania co przekłada się na więcej porażek i śmierci a to z kolei na większe koszty utrzymania.

Tak, bronie odblokowujesz na stałe tymi punktami za grę, pancerze możesz zignorować bo lepsze są te, które sobie kupisz w wersji herszta. Rzeczy do odblokowania są wybierane losowo, ale głównie według poziomu rzadkości(W jednej zakładek, możesz zobaczyć które rzeczy gdzie
@JazzJackrabbit: zbiłeś mnie z tropu teraz :P przecież za te punkty PZ dodaje mi broń bezpośrednio do ekwipunku, a mi chodzi o broń zablokowaną wg dostawcy do kupienia w sklepie. A jak mi doda broń do ekwipunku to nie mogę jej kupić
@KrystJan: Nie wiem czy teraz można posiadać kilka takich samych przedmiotów na stałe, ale kiedyś się dało, nie trzeba było wtedy jej naprawiać, można było użyć drugiej, ale kupno jej jest droższe od naprawy poprzedniej. Może ze skrzynek ci się kiedyś jakaś zdubluje?
@JazzJackrabbit: czyli cena to tylko na pokaz jest w sklepie? kurde nie ma nigdzie tego normalnie wyjaśnionego tylko po prostu napis ZABLOKOWANE i #!$%@?, jakby nie mogli gdzieś tego wyjaśnić.

No i jeszcze jedno pytanie, czemu 80% graczy ma lagi? połączenie jedna kreska, na czerwono. Przecież dochodzi do komicznych sytuacji, strzelasz w biegnącego typa, nic nie dostaje, chowasz się za ścianą i nagle giniesz od strzału ze snipery. Grać się odechcewa
@piotrus1444: nie bierz tak wszystkiego do siebie na poważnie. Chodziło mi po prostu o jakąś osobę która w to gra i ogarnia co i jak. 9 ludzi obserwuje tag więc myślałem, że ktoś tu gra jeszcze