Wpis z mikrobloga

Kiedy zaśmiecasz innym użytkownikom tag #postmemizm i ktoś ci uprzejmie pisze, żebyś tego nie robił. Co robisz?

- zmieniasz tag na prawidłowy, bo masz szacunek do innych
- usuwasz wpis, bo w sumie to było milion razy
- usuwasz komentarz rozmówcy i wrzucasz go na czarną listę

Wykop - siries biznes.

#bekazpodludzi
Mr--A-Veed - Kiedy zaśmiecasz innym użytkownikom tag #postmemizm i ktoś ci uprzejmie ...

źródło: comment_S6tgK7SzGbfYsB0zx8kRYA9oqstl3tdf.jpg

Pobierz
  • 11
@Mr--A-Veed No najgorzej, ja rozumiem że nie zawsze da się zmienić tagi, bo czasem zbyt dużo czasu upłynie, a czasem nie, bo sobie pan Białek nie życzy, ale nieco ogłady gdy ktoś zwraca uwagę
@MonitoringMediow: Do rodziców też tak pyskujesz, czy jak ci zwracają uwagę, to zamykasz się w pokoju kłapiąc drzwiami?

Człowieku - trochę kultury po prostu. Ani nie napisałem do ciebie nic obraźliwego, ani też nic, co mogłoby cię urazić.

Ty tymczasem niepasującą opinię usunąłeś i od razu mnie na czarną, co bym nie mógł odpowiedzieć.

Szkoda, że z rozpędu konta nie usunąłeś, to może by chociaż wzrosła jakość tutejszej społeczności.

A piszę,
@Mr--A-Veed: Do ciebie, innymi słowy łączę się z tobą w bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A niektóre wykopki to chyba dzisiaj udaru dostały - tagi są jak katalogi, żeby razem systematyzować to dla wygody wszystkich użytkowników. A w Internecie ludzie przeważnie pokazują jakimi są ludźmi w rzeczywistości.
Przestrzeganie regulaminów, nie ważne czy to portalu ze śmiesznymi obrazkami, czy to parku, spółdzielni czy placu zabaw jest równie istotne