Wpis z mikrobloga

Żeby nie było - nagroda z ostatniego rozdajo od #gearbest @GearBest_Polska:
https://www.wykop.pl/wpis/26139233/
Urzadzenie: Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier
Serdecznie dziękuje, pierwsze moje wygrane rozdajo w historii, nie licząc jednego gdzie ostatecznie nic nie dostałem :) przesyłka doszła w całości, dosyć szybko nawet bo w około 16 dni. Urządzenie wygląda imponująco. Przyda się pewnie dopiero w zimie gdy ludzie zaczną truć wszystkich innych, w tym siebie głównie bo szkoda im kasy na filtry, czy naukę poprawnego rozpalania kotłów... Choć w Krakowie pewnie warto je mieć cały rok.

Tak więc nie powinno być więcej wątpliwości czy ludzie dostają cokolwiek z tych rozdajo - dostają i jestem już kolejną osobą która może to potwierdzić!
Zdjęcie urządzenia #xiaomi poniżej
Loloman - Żeby nie było - nagroda z ostatniego rozdajo od #gearbest @GearBest_Polska:...

źródło: comment_VLmpwhZLLpq1UMusON6Raj7BSfl5COuL.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@blantek: Troszkę tak, ale ponoć cudów w tej kwestii nie ma, inaczej filtr by się zapchał w 2 tygodnie :) Ale trochę ma niby pomagać. Głownie co jest ważne to filtrowanie czasteczek PM 2,5 i mniejszych.
  • Odpowiedz
@Aranos: Co pół roku około 120-150 zł z tego co pamiętam (chyba że by się korzystało tylko w zimie, wtedy co roku). Więc nie całkiem tyle samo, ale sporo - ale to akurat normalne przy takich urządzeniach.
  • Odpowiedz
@Aranos: . @Loloman: konkurencyjne oczyszczacze kosztują dużo więcej a filtry też drogie, nawet kilkukrotnie droższe niż 150 do Xiaomi.

Chociaż konkurencja reklamuje się z filtrami wydajnymi przez 10 lat, można o tym zapomnieć. Badanie na podstawie filtrowania 5 papierosów dziennie... śmiech na sali :) A filtr taki kosztuje ~450 PLN.

A samą żywotność można przedłużyć owijając filtr dodatkową warstwą fizeliny np. z filtru okapowego ( wycięte gotowce można kupić na
  • Odpowiedz
że latem sie nie przydaje

@Felonious_Gru: a no to racja. Wg mnie się przydaje - nie mogę tego jakoś udowodnić liczbowo, ale od kiedy stoi w sypialni to mam wrażenie że "powietrze jakieś takie lepsze". No bo choćby pościelą trzepiesz i ciuchami - kurz leci, a to go wyłapuje jednak... (widać po filtrze z zewnątrz - po 2 tygodniach jest oklejony lekkim futerkiem z kurzu typu "kłaczki", pomimo że w domu
  • Odpowiedz