Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Jaal też bardzo średni wg mnie. Najlepsza Vetra. Tajniak, któremu siostra kradnie tożsamość. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@rbk17: Szukali drogi, otworzyli drzwi, okazało się, że za drzwiami jest wieżyczka która na ich widok zaczęła ładować pocisk, szybko zamknęli drzwi i jakby nigdy nic poszli dalej. Eh, że też muszę tłumaczyć
@Elec: i tak dla mnie najlepszy był ten quest gdzie walczyłem pierwszy raz z architektem na eos xD potem jak się okazało że taka walka będzie na każdej planecie i już bez otoczki żadnej fabularnej to taka trochę nuda to była, no i też za pierwszym razem wymagająca ta walka względnie była a potem już takie meh
Szukali drogi, otworzyli drzwi, okazało się, że za drzwiami jest wieżyczka która na ich widok zaczęła ładować pocisk, szybko zamknęli drzwi i jakby nigdy nic poszli dalej. Eh, że też muszę tłumaczyć 20 sekundowy żart.


@Elec: aha to dobra, czyli jednak w pierwotnej wersji zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jurigag: Pamiętam. Dosyć hardkorowo było na Eos. Na Voeld było bardzo dużo osłon i można było blisko podejść jak był czas na walenie w łeb. Potem to już build miałem w miarę ogarnięty i gładko szło. Póki co jestem Vanguardem, ale myślę czy by nie zrobić się na Adepta bo i tak mam zamiar nosić N7 który daje obrażenia do biotyki a z których nie korzystam. Szarża jest strasznie OP, tego
@Elec: a na voeld to ja miałem taki problem z nim że padałem bo mi brakowało tego system podtrzymywanai życia xD

ja grałem sztrumowcem i szpiegiem pod dwa profile w sumie, jeden pod biotykę, drugi pod technologię i świetnie działało, no szarża jest strasznie op, do tego miałem w armorze te ulepszenia co dają mi bodajże po zabiciu odnowienie tarcz i nigdy nie padałem xD do tego strzelba dash i biokonwerter
@Elec: to w sumie długo już nie, z 5-10h, ja i tak w sumie przeszedłem grę na 96% i chyba 90h miałem, fajnie się bawiłem, kiedyś może jeszcze odpalę, ale prędzej wróce do 1,2,3
@Elec: ja latałem bodajże w armorze pathfindera, w sumie w ogóle nie czułem że armor sam w sobie coś dawał xd te ulepszenia jedynie dają, tj -50% hp + 50% tarcz i biokonwerter w broni