Wpis z mikrobloga

@kasin: Nie masa się liczy, czemu motocykliści w Polsce wszystko co nie wychodzi zasłaniają złym motocyklem...
Najpierw odwaga, potem umiejętności, potem motocykl. Co z tego, że lekki. Brakowało mi odwagi i obycia w takim piachu i zostawałem daleko z tyłu za chłopakami. Potem z pewnością siebie nabrałem trochę odwagi ale zrównoważyło to zmęczenie, więc dalej zostawałem daleko z tyłu. CRF dużo lepiej jeździ się po piachu niż DR ale nie mogę
  • Odpowiedz
  • 0
@Jojne Trochę to zbyt zbyt poważnie wziąłeś :-) Wiesz, że ja się nie boję :-) Ale masa zawsze się liczy. Czachor na pewno lepiej by odpierdzielał na 100kg crossie, niż na V-Stromie, chociaż z pewnością i na nim pokazałby klasę :-)
  • Odpowiedz
@kasin: Nie no wiem :P szedłeś na vstormie jak dzik w piachu. Ale gdzie się nie odwróci głowy to słychać, że każdy zwala winę za wszystko na motocykl. A to za ciężki, a to za mocny, albo za słaby, opona nie taka, zawieszenie było złe, no i kierownica była zła.
Miałem przyjemność pojeżdżenia z jakimiś typami którzy startowali w mistrzostwach Polski MX. Mieli dziennikarskie Afryki. Odwalali na nich taką robotę, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Jojne 100% zgody :-) Mam nadzieję, że na przyszły sezon ogarnę drugi komplet kół z kostkami, żeby bardziej z wami poogarniać. A jak nie, to będę ogarniał tym, co mam :-)
  • Odpowiedz