Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy ten fenomen polecania każdemu #ps4? To już któryś raz jak spotykam kolegę, który za namową innych osób kupił PS4 (bo wszyscy mają, to on też), ograł z 8 topowych gier i sprzedał. Sony dało mu rozrywkę tylko na wakacje. Zaś trzech znajomych posiadających #xboxone 'jakimś cudem' już od 2014 roku siedzi przy swoich xklockach i myślą już tylko o kupnie One X. Pytałem dlaczego, wszyscy mówią podobnie w stylu 'co z tego że nie ma tamtych exów, Microsoft dba żebym się nie nudził' + ich różowe zadowolone bo hasają przy kinekcie.

Poważnie, ludzie są aż tak głupi żeby nie umieć porównać co producent sprzętu ma do zaoferowania, tylko lecą na tę gadkę o tych kilku dobrych exach i są aż tak podatni na tę pogardę w stronę 'zielonego obozu'?
#konsole
  • 29
  • Odpowiedz
@Aderar: ja mam 360 i jak mialbym kupowac PS4 to ze względu na VR ale ze czasu mam mało a gier do ogrania na 360 jeszcze sporo to pewnie kupie kolejną generacje konsol. Bardziej do mnie ms przemawia i padem i ogolnie feelingiem
  • Odpowiedz
@Aderar: Zaraz zaraz, czyli twoje wątpliwości są tylko dlatego że twoi znajomi albo sie trzymają jednego sprzetu albo sprzedają zaraz po kupnie? Tak samo ja moge powiedzieć że nie znam nikogo z #xone wiec to syf, taka sama próbka reprezentatywna.
  • Odpowiedz
@Aderar: Trochę nie rozumiem jak microsoft dba żeby się nie nudzili, ostatnimi miesiącami comiesięczne gry w subskrypcji ps+/xbox gold moim zdaniem wygrywają na rzecz sony. Ekskluziwy mega spoko od sony. Brakuje mi tu tylko mocnego konkurenta/odpowiednika serii forza niestety (bo w gt sport nie wierzę), 90% gier jest tu i tu przy czym większość na ps4 działa po prostu lepiej. Wybrałem to co uważam dla siebie najlepsze i też nie rozumiem
  • Odpowiedz
Poważnie, ludzie są aż tak głupi żeby nie umieć porównać co producent sprzętu ma do zaoferowania, tylko lecą na tę gadkę o tych kilku dobrych exach


@Aderar: Tak.

A przygłupi fanboje z pod znaku ps4 w kółko klepią tę swoją mantrę że na xboxa nie ma gier a na playstation są najlepsze na świecie exy, czyli odgrzewane kotlety z konsol poprzedniej generacji za które muszą zapłacić podwójnie bo xboxowcy mają je
  • Odpowiedz
@Aderar:
Przecież to jest proste. Więcej ludzi w Polsce ma ps4, jakieś dwa razy więcej. Więc oczywiste jest że będą polecać to co sami mają. Mi to nawet pasuje że Microsoft musi gonić Sony bo zyskuję na tym jako gracz
  • Odpowiedz
czyli odgrzewane kotlety z konsol poprzedniej generacji za które muszą zapłacić podwójnie


@RzecznikWykopu: czasami nawet potrójnie, patrz shadow of the colossus, remaster z ps3 remastera z ps2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego śmieszy mnie ten argument o "lepszych" exach którymi są albo samograje w stylu wciśnij x aby wygrać, albo remastery.
Nie ma nawet dobrej ścigałki na ps4 w stylu FM.
  • Odpowiedz