Wpis z mikrobloga

oglądam właśnie te grube modelki z polsatu i takiego rakowiska dawno nie widziałem xD same karyny i mamusie 24/7, ci z normalnego top model to chociaż coś sobą reprezentowali, a ich jedyna obrona to smutna historyjka ze szkoły jak to się dzieci śmiały albo weźcie mnie bo jestem madką 4 dzieci i chcę pokazać innym kobietom, że przytycie w ciąży 50 kilo to nic złego xD Już nie wspomnę o tym że jak były szczupłe dziewczyny to czepiali się ich o WSZYSTKO, farbowane włosy, 1 kg za dużo/mało, lekki makijaż, a tu przychodzi takie karyńsko, brwi od szklanki, siano zamiast włosów i wszystko ok, nie można nic powiedzieć bo jeszcze będzie jej przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazgrubasow #rozowepaski #logikarozowychpaskow
g.....z - oglądam właśnie te grube modelki z polsatu i takiego rakowiska dawno nie wi...

źródło: comment_hqrcrGnBYdeON7hA6Ol3a8PajIy2HV3T.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: Właśnie skończyłam oglądać i jak mnie ta gruba w jury wkurza, o matko. Taka atencjuszka poziom 100. Ona jest najładniejsza a do tamtych odnosi się z pogardą. Fakt, żadna tam nie jest ładna, ale takie założenia programu, że kogoś wziąć musieli. Eh
  • Odpowiedz
Prawdziwego cyrku nie oglądam, bo mi szkoda zwierząt.


@Shanny: A ja nie oglądam programów o grubych pseudo modelkach wanna be, bo też mi szkoda zwierząt (nie lubię kiedy wieloryby się męczą) ( )
  • Odpowiedz
  • 2
@spokojny_furiat a wiesz, że powinni też zrobić dla facetów. Januszowie z bębnem od piwska i nic nie robienia, wylysiali, tłuste zaczeski. I ich tłumaczenia jak to żona/matka nie dbała, jak to ciągle padało i nie mogli wyjść z domu choćby na spacer. Jak to kebaby i pizze same się pojawiały w menu. I ten internet. I w ogóle( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grzegorzbrzeszczykiewiczz:
Skoro modelki są w tym programie takie plus plus plus size to zastanawiam się dlaczego towarzyszący im na zdjęciu facet jest taki dobrze zbudowany - jeśli plus size to taki powód do dumy to gość też powinien być plus size. Chyba, że to te słynne podwójne standardy...
  • Odpowiedz
@Ozdoba:

Cóż,wyobraziłem sobie jak brzmiałyby losowe cytaty z takiego programu:

Janusz,masz świetne ciało,jeszcze te cotton worldy,jestem na tak

Teraz zrozumiałem że też jestem piękny,rozmiar 70 to
  • Odpowiedz
  • 1
@spokojny_furiat :-D
ewentualnie:

Mama mnie tak upasła, ja nigdy, gdybym tylko wiedział, że tak skończę!

"Januszu, masz piękne wnętrze, te koszule sprzed 10 lat są dizajnerskie, podasz mi adres lumpexu z którego mama Ci je
  • Odpowiedz