Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na przełomie października wraz z kobietą chciałbym uderzyć w jakieś lastminute. Tutaj pojawia się moje pytanie czy lepiej rezerwować wszystko przez internet czy udać się do biura stacjonarnego? wstępny kierunek to jest Grecja, ale wszystko jest jeszcze kwestią dogadania się. Jeżeli ktoś może polecić jakiś kierunek na październik albo i biuro podróży, to chętnie skorzystam z porad, bo będzie to moja pierwsza wycieczka przez biuro podróży za granicę na wczasy.

  • 8
Ostatnio byłem z tematem na bieżąco i analizując oferty biur podroży padło na TUI. Na stronie codziennie pojawiały się oferty na jeden pokój z którego ktoś zrezygnował. Można wstrzelić się w mega obniżkę. Sama organizacja wyjazdu była bez zarzutu ;)

Ważne zeby kilka razy dziennie odświeżyć oferty oraz szybko wykupić dobrą promocję, bo szybko znikają.
@crixos nie sugeruję Ci konkretnie Tui. Bardziej chodziło mi o to żeby szukać 3-4 tygodnie wcześniej na stronie. Im bliżej terminu tym ceny wycieczki są niższe - w razie czyjejś rezygnacji. Jeśli patrzysz na kilka kierunków to z pewnością coś upolujesz.