Wpis z mikrobloga

Dlaczego Ukrainki są lepsze od Polek pod każdym względem? już tłumaczę. Przede wszystkim Ukrainki nie są tak zmanierowane i bardziej otwarte niż Polki, a do tego o wiele piekniejsze. Ukrainka potrafi sama z siebie podejść do Ciebie w pubie, uśmiechnąć się i mile zagadać (czego sam doświadczyłem we Wrocławiu i Lwowie). Ponad to ich niebanalna delikatna uroda potrafi zwalić z nóg, będąc w Lwowie prawie skrecilem sobie kark przez oglądanie sie za siebie. Dlatego nie dziwię się, ze to Ukrainki coraz częściej podbijają serca Polaków, gdybyście kiedyś mieli okazję mireczki spotykać się z Ukraińską to naprawdę polecam.

#tfwnogf #rozowepaski #ukraina #przegryw #stulejacontent ##!$%@?
  • 18
  • Odpowiedz
@SmutnyDarek: Miałem okazję porozmawiać z kilkoma i masz rację.Naprawdę są fajne i zainteresowane rozmową.Skupiają całą uwagę na Tobie,niestety Polki często patrzą w telefon lub rozglądają się na boki.
  • Odpowiedz
Mi Ukraińcy na pytanie co ich zaskoczyło najbardziej w Polsce mówili, że pracowitość naszych kobiet.
Ukrainki szukają sponsora który będzie je utrzymywać to i jest milsza.

Poza tym nie raz już słyszałem jak sami Ukraińcy mówili, że Ukrainki to #!$%@? więc życzę powodzenia ( o chorobach wenerycznych i hiv przez grzeczność nie wspominam).

  • Odpowiedz
@SmutnyDarek: Pieprzysz głupoty. Widziałem Ukrainki ładne, brzydkie i pomiędzy. Znam miłe i naturalne, jak i zmanierowane. Okazuje się że Ukraińcy to też ludzie, każdy jest inny i nie tworzą ich na linii produkcyjnej. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jestem z Ukr od ponad roku... Potwierdzam są/jest lepsza od polek... Nawet jak kiedyś sie przejade... Nie żałuje( ͡° ͜ʖ ͡°) dbamy o dom wspolnie finasujemy się wspolnie... Zlego słowa powiedzieć nie mogę
  • Odpowiedz
@SmutnyDarek:
Widziałem Amerykanów piszących jakie to Węgierki są tradycyjne i kochające rodzinę
Widziałem Polaków piszących jakie to są Ukrainki są otwarte i kobiece
Widziałem Brytyjczyków zachwycających się urodą i ciepłem Rosjanek

Za każdym razem najlepsze wtedy były komentarze Węgrów, Rosjan i Ukraińców którzy mieli okazję z nimi żyć na codzień. I za każdym razem były one bezcenne :)
  • Odpowiedz