Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous:
Żydzi uważają mnie za antysemitę, bo chociaż szanuję ich i ich kulturę, nie lubię ich żądań materialnych wobec naszego państwa.
Homoseksualiści uznają mnie za homofoba, bo pomimo tego, że toleruję ich obecność, nie chcę związków partnerskich i adopcji dzieci.
Murzyni uważają mnie za rasistę, bo chociaż oceniam człowieka po poznaniu jego osoby, a nie oceniam z góry, śmiem twierdzić, że między rasami są różnice nie tylko fizyczne, ale też i
  • Odpowiedz
Z ciekawości, dlaczego jesteś przeciw?


@KazimierzG: Zawsze kisnę jak niektórzy argumentują to zagrożeniem dla rodziny xD Narodowcy boją się, że po zalegalizowaniu związków partnerskich kolega im się spodoba?
  • Odpowiedz
nie lubię ich żądań materialnych wobec naszego państwa.

@haes82: jakie żądania masz na myśli? Ilu Żydów nazwało cię antysemitą?

toleruję ich obecność,

Że też nie postawili ci żadnego pomnika z wdzięczności.

nie chcę związków partnerskich i adopcji dzieci.

Czyli odmawiasz im praw z tego powodu, że są gejami. Jesteś homofobem.

śmiem twierdzić, że między rasami są różnice nie tylko fizyczne, ale też i mentalne oraz intelektualne.

Dzisiejsza nauka mocno poddaje to
  • Odpowiedz
@haes82: Generalnie spoko, sam myślałem podobnie. Ale jak spotkałem parę osób które przeszły przez dom dziecka to jednak stwierdziłem, że lepiej niech ktoś wyrośnie na szczęśliwego z życia geja i niech ma kogokolwiek bliskiego niźli ma być sam w tym smutnym jak #!$%@? świecie.
  • Odpowiedz
O, i tu się rozumiemy.


@NapalInTheMorning: Ty natomiast jestes przykladem typowego lewackiego napinacza, ktory bedzie #!$%@? sie do kazdego slowa, a jak trafi na dyskutanta, to robil to tak dlugo az skoncza mu sie argumenty, podwinie ogon i ucieknie, albo drugiemu sie odechce. Niby internet a można was czytać jak książkę.
  • Odpowiedz
Moze to ze czarnoskorzy łatwiej nabierają masy mieśniowej i maja lepsze predyspozycje genowe do biegania bądz sportow lekkoatletycznych?

@Lord6Infamous: wiesz, że chodziło mi o ten fragment o zdolnościach intelektualnych ale i tak nie masz racji.

Czarni nie są genetycznie predysponowani do sportu. Predysponowane są pewne, małe grupy etniczne.

Np. w biegach krótkodystansowych królują Jamajczycy oraz biegacze pochodzenia jamajskiego. Podobnie z biegami długodystansowymi - tu królują Kenijczycy i Etiopczycy. Masz dwie małe
  • Odpowiedz
@KazimierzG: bo to niezgodne z ludzka natura, bo to krok w strone popularyzacji dewiacji, bo to Nie ma nic wspolnego z miloscia, bo z tego nie rodza sie dzieci, bo to po prostu choroba umyslowa i powinna byc leczona nawet z refundowaniem
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: czarnoskorzy mają inną gęstosc mięsni i inny stosunek włókien szybko do wolno kurczliwych,mają tez łatwiejszą predyspozycje xo przybierania masy mięśniowej,dlatego biali są np lepsi w plywaniu a czarni opanowali koszykówke w USA
  • Odpowiedz
czarnoskorzy mają inną gęstosc mięsni i inny stosunek włókien szybko do wolno kurczliwych,mają tez łatwiejszą predyspozycje xo przybierania masy mięśniowej,dlatego biali są np lepsi w plywaniu a czarni opanowali koszykówke w USA

@Lord6Infamous: ło jezu, co za bzdury.

Włókna wolnokurczliwe są kluczowe w sportach długodystansowych. Dlaczego więc są one zdominowane przez biegaczy z Etiopii i Kenii? To tak naprawdę przemalowane białasy?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: toz odnosnie Etiopii i Kenii sam sobie odpowiedziales
Powtarzam,czarni mają łatwosc przybierania masy miesniowej,szersze ramiona,weższe biodra,produkują ok 10% wiecej testosteronu,zobacz sobie na turnieje juniorskie U13 we Francji,juz na tym etapie widac ze czarne dzieci szybciej rosną,nie chodzi nawet o tendencyjne zdjecia Lukaku w wieku 14 lat albo Diabate,po prostu tak mają. Mozliwe ze ma to zwiazek z tym,ze czarne dzieci rodzą się tydzien wczesnjej i przez inną strukture kosci szybciej
  • Odpowiedz
produkują ok 10% wiecej testosteronu

@Lord6Infamous: co? Jakieś źródła?

Czemu jest tak mało bialych koszykarzy w USA

@Lord6Infamous: bo koszykówka jest niesamowicie popularna wśród czarnoskórych amerykanów? Ale spójrzmy na koszykarzy NBA spoza USA i Kanady:
- Francuzi (ok, wielu czarnych) i Serbowie - 28
- Chorwaci - 22
- Australijczycy - 20
- Brazylijczycy i Hiszpanie - 17
- Nigeria - 16 (z czego połowa urodzona w USA)

Jakoś nie
  • Odpowiedz