Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo oraz malutka prośba do mirków i mirabelek posiadających #telefony
Zacznijmy od pierwszego co oczywiście Was najbardziej interesuje. Z pośród plusujących wylosuje jednego szczęśliwca (albo dwóch, zastanowię się, ale druga osoba dostanie mniej kluczy), któremu oddam klucze do gier takich jak:
purple hills
turn around
rage parking symulator 2016
syberia 2
The God's Chain
krog wars
Tap Adventures: Promo Pack
Forge of Gods: Team of Justice Pack
They Came From The Moon
BoneBone: Rise of the Deathlord
Yellow: The Yellow Artifact
a step into darkness
Unforgiving Trials: The Darkest Crusade
cyborg detonator
forge of goods: promote pack

heaven forest nights
a detectives nowel
Riders of Icarus: Silver Laiku Mount
Forge of Gods: Dragon Trainer pack
Forge of Gods: Fantastic Six pack DLC
ACE - Arena: Cyber Evolution Project Cyber Media DLC
King's Guard TD
masked shooter 2
Journey to the Center of the Earth
minion master
North Side
Forge of Gods: Twilight Destroyers pack
the note
head shot
heckabomb
Woodle Tree Adventures:
deadbread
unknown battle
endorlight
heaven island vr
Overcast - Walden and the Werewolf
Abscending Zatwor_

Od razu ostrzegam, że nie jestem w stanie stwierdzić działania wszystkich kluczy, ale sądzę że co najmniej 90% będzie działać. Mam w zapasie dodatkowe w razie awarii i postaram się aby zwycięzca był zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º).


Teraz coś dla mireczków i mirabelek z dobrym sercem i chęciami, a najlepiej z takimi które posiadają telefon komórkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prosiłbym o wypełnienie ankiety, która zajmie Wam maksymalnie 2 minuty. Całkowicie anonimowa, pytania są o markę telefonu, mobilny system operacyjny i takie tam ( ͡º ͜ʖ͡º). Chciałbym aby dane zebrane były prawdziwe dlatego prosiłbym o wypełnianie zgodnie z prawdą.

( ) https://goo.gl/forms/mMLAeu6A9ADxPptT2

Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

EDIT: Zapomniałem :P Losowanie przez mirkorandom w Piątek 8 września 2017 roku o godzinie 20:00
  • 42
@Valdin: @deZZed: Spokojnie :P To są zwykłe śmieszki mające także przyciągnąć do wypełnienia :P One nie będą brane pod uwagę w procesie analizowania wyników ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozumiem też oczywiście, że nie każdemu mogą przypaść do gustu, ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami powinny działać jako pewnego rodzaju urozmaicenie w tej ankiecie ( ͡º ͜ʖ͡º)