Wpis z mikrobloga

Nagłówki growych portali informują, że NBA 2K18 zamienia się w... sandboxa? Nasz wirtualny koszykarz będzie mógł wskoczyć na dość sporą mapkę "świata", w którym znajdą się boiska, sklepy, siłownie, fryzjer, salon gier, plac ze statuą Allena Iversona, dostęp do hali NBA, dostęp do hali Pro-AM i do kilku innych miejsc. Całość naprawdę może kojarzyć się z GTA: San Andreas. Tak właśnie będzie wyglądać tryb kariery w najnowszej części koszykówki od NBA 2K i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Przygotowałem materiał, w którym przedstawiam przedpremierowo większość rzeczy oraz nowości, zapraszam chętnych do obejrzenia jak to wszystko wygląda.

Demo z dostępem do owego "świata" będzie można pobrać na PS4/X1 już jutro.

#nba2k #keepthebeat #gry #koszykowka
i otaguję jeszcze #fifa by się piłkarze powkurzali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ojmirkumirku - Nagłówki growych portali informują, że NBA 2K18 zamienia się w... sand...
  • 6
  • Odpowiedz
@BongoBong dokładnie. Wszyscy mówią jak to świetne się zapowiada, a pewnie będzie to dobra opcja "na raz" i z każdym kolejnym razem będzie utrapieniem. Z pewnością fajny jest aspekt społeczności (za to podobał mi się Test Drive Unlimited 2), ale prawda jest taka, że w NBA wystarczy zrobić park + centrum handlowe/rynek ze sklepami i tyle wystarczy
  • Odpowiedz
@MSKappa: Właśnie też czuję potencjał wkurzania, jeżeli nie będzie innej opcji by dojść w jakieś miejsce. Przechodzenie tej samej, nieciekawej, przestrzeni po raz setny, tysięczny będzie frustrujące. Mam nadzieję, że pozostawią tradycyjne wejście z poziomu menu.
  • Odpowiedz
@BongoBong: nie no musi #!$%@? być sklep w menu bo też bede sie wkurzal. Chyba ze rower i deska będą w miare szybkie i wejscie tam niedaleko. Nie bawi mnie łażenie, ja tam chce cisnąć ludzi na parku.
  • Odpowiedz