Wpis z mikrobloga

Może ktoś zechce pomóc, kupić jakiś ryż czy coś.. . Nie wydaje mi się że to typowa madka która chce telefon za darmo.
Tutaj link jakby ktoś chciał.


darmo Witam jako samotna matka
Proszę państwa o Pomoc nigdy nikogo o nic nie prosiłam ale dziś proszę z myślą o moich dzieciach robię to z mysla o nich i żeby nic nigdy im nie brakowało

Mam 41lat
i 2 kochanych dzieci
( Syn Marcin lat 12 ma lekkie upośledzenie)
(Oraz córka Martynka 14 lat )
Oraz Jestem w 4 miesiącu Ciąży
Od jakiegoś czasu gdy zostawił mnie mąż
Nie umiemy sobie poradzić.
Mąż jako jedyny pracował. I był źródłem utrzymywania nie zarabiał wiele ale wiązaliśmy koniec z końcem od 2 miesięcy zostawił nas gdy dowiedział się że urodzę chore dziecko ( z zespołem downa ) ( złożyłam pozew o rozwód)
Żyjemy bardzo skromnie Jedzenie , rachunki , długi ( komornik) , leki , opał ( Emolium dla syna )
Dlatego nie starcza na wszystko :(
Utrzymujemy się z pieniędzy dzieci
I bardzo małych Alimentów oraz 500 plus

Żyjemy w małym starym wynajmowanym domku ( bez dostępu do łazienki. )
Kąpie dzieci w miskach wodę grzeje na piecu kaflowym żeby było taniej
Jest mi wstyd że stać nas tylko na takie warunki .

Bardzo potrzebne są
Pościel,Ręczniki , chemia , ( proszek ) żywność
( Cukier, mąka, Makaron ,Ryż ,kasza ) odkurzacz . wyprawka dla Dziecka ( pampersy, wózek, kosmetyki , łóżeczko ) , oraz ubrania dla dzieci
- Córka rozmiar M/L buty 40 )
- Syn rozmiar 158 buty 38/39)
Ubranka dla maluszka (uniwersalne jak na razie) od 58)

Bardzo potrzebujemy pomocy najbardziej dzieci ja sie już pogodziłam że żyjemy jak żyjemy myślę że będzie lepiej
Nie proszę też o pieniądze tylko o mała pomoc rzeczową która. Obciążyła by mnie
Jesli miał by ktoś coś do wyrzucenia w dobrym stanie z chęcią przyjmę
jeśli ktoś chciał by nam pomóc
Nr Tel oraz adres podam na priv
Można przyjechać osobiście
Pozdrawiam ..

#koszalin
  • 13
@fegwegw: ależ Ty jesteś bezdusznym #!$%@?. Łatwo oceniać innych a co jak Tobie urodzi się chore? Nic nie wiesz o kobiecie, nie wiesz czy chciała 3 dzieciaka czy może mąż ją zmusił. Patola stoi pod marketem i wymusza kasę. Ona prosi i jak nie chcesz pomóc to się zwyczajnie zamknij.