Wpis z mikrobloga

We wspaniałym konkursie jakim są ##!$%@? bierze udział wiele wybitnych postaci. Są to postacie wybitne wysoko i szeroko, od korwinistów, przez stulejmanów, aż do dziwkarzy. Jedną z tych postaci jest @SamiecAlfa który przyczynił się między innymi do powstania tagów #samiecalfacontent i #stobanowdlastulejalfa
Ale było to dawno i nieprawda, niektórzy głosujący zatem mogą nie wiedzieć jaką estymą cieszyła się ta postać circa trzy lata temu, oraz czemu w ogóle zakwalifikował się do igrzysk. Obowiązku by wiedzieć nie ma rzecz jasna, ale rzecz to ciekawa. Zatem w porozumieniu z innymi samcologami chciałbym przedstawić zatem moją pracę, będącą zbiorem cytatów (nie najlepszych - jedynie tych które się zachowały) naszego bohatera. Wraz z komentarzem.
  • 29
  • Odpowiedz
ale odkopałeś :O


@Wyrewolwerowanyrewolwer: to @Cymerek - dziś mamy dzień wspominek i heheszków z samca. Pod dzisiejszym jego wpisem nie mogę się udzielać, bo co zakładał multi, to od razu wrzucał mnie proaktywnie na czarną. Tyle razy zapowiadał jaki to mi nie spuści #!$%@? sportowy, a taka kaszana...
  • Odpowiedz