Wpis z mikrobloga

@Artur-: Ogólnie to trudno oceniać lidlowskie sprzęty, jedne bardziej udane, drugie mniej. Przez one-shotowy charakter ich promocji ciężko znaleźć opinie na temat produktów które akurat teraz masz w ofercie.
@Artur-: jeśli to ten sam, co kiedyś był - to sam się zastanawiałem, i po poszukiwaniach wyszło, że dla lidla pod marką parkside robi to einhell, który sprzedaje to również "luzem" tylko inaczej pomalowane i z inną naklejką, a trochę taniej, i nie ma zbyt wielu opinii, oprócz pytań na forach "używałem hobbystycznie od święta, tuż po gwarancji #!$%@?łomisie i nie wiem czy warto naprawiać"
@Artur-: Patrzyłem na stronie i teraz wisi 450zł ale popatrzyłbyś po różnych castoramach, bo u mnie w promieniu 60km był w castoramach duży rozstrzał cenowy tego produktu.
@Artur-: ta, to jest o niebo lepsze a 20 zeta roznicy- ale nadal sie nie spodziewaj ze bedzie szlo gladko bo ani kompresor nie bedzie mial mocy zeby dmuchnac ani ... nie.. to nie jest prosty kawalek chleba tak jak na jutubach ;) Piach w zebach i ostra walka z ruda szmatą ;) Ale wciaz lepsze niz papier scierny i niezastąpione w zakamarkach . W castoramie piasek w workach po 20kg
@Artur-: wszystko zalezy od materialu obrabianego i cierpliwosci. Z takiego malego bączka to tam ciaglego cisnienia nie dostaniesz. Sam do amatorskiego dlubania postawilem na 50L na dwutloku i nadal jest dupsko. Ale na wiecej sobie nie moge pozwolic bo poprostu nie mam miejsca na cysterne sprezonego powietrza. Takze przekalkuluj do czego , jak czesto , i czy warto . Obejrzyj kanal https://www.youtube.com/user/MojGaraz . Koles moze i mowi o 200L beczkach ale