Wpis z mikrobloga

Pomocy Bitcoinowcy. Ściągnąłem sobie Bitcoin Core i mam tutaj portfel. Po instalacji na adres portfelu przelał mi ktoś BTC. Teraz widzę jednak, że program się synchronizuje i "wczytuje" wszystkie bloki od 2011 roku. Ma to potrwać około 2 doby. Czy po tym czasie bitcoiny znajdą się na tym moim portfelu?

Jestem zielony w temacie, dopiero zaczynam. Proszę mnie nie jechać ;)

#bitcoin
  • 14
To gdzie najlepiej mieć ten portfel? Jeszcze wiele tysięcy plnów mam do przyjęcia w BTC. Jestem świeżakiem w temacie i nie wiedziałem, że ten Core będzie się aktualizował przez tyle czasu xD Gdzie założyć portfel? Czy 4coins jest ok? Jakie są wady portfela papierowego? Pomóżcie mi, a może komuś skapnie jakiś mały bitkonik ode mnie.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@WizKhalifej: Ściągnij elektrum to portfel light, nie ściąga całej historii, 5 min i gotowe, bezpieczeństwo – portfel stworzy seed (kilkanaście slów) musisz je zapisać. Seed jest ważniejszy niż portfel, jak stracisz portfel, w nowy wpisujesz seed i masz z powrotem, jak ktoś pozna Twój seed, ma twoje BTC, seed jest jak hasła logowania do konta bankowego. 4 coins, coinage, to profele online, znaczy ktoś ma.Twoja kase i obiecuje ze odda na