Wpis z mikrobloga

Pisałem w nocy to samo ale odświeżam wpis oraz dodaję ankietę
Lepiej brać do serwisu w #komputronik co jest w moim mieście od paru lat czy do takiego serwisu co jest tylko w moim mieście ale za to jest 25lat.
Spawają #swiatlowody Naprawiaja #komputery coś tam jeszcze robią poza miastem ewentualnie. Mają własną stronę z ładnym designem itp. A w opiniach google 4,8/5 i wszystkie oprócz jednej opinii to 5gwiazdek

Teraz mam problem, bo nie chcę popełnić 2raz tego samego błędu.
Nie wiem gdzie lepiej naprawią.
Zaniosłem do jakiegoś randoma co sam naprawia komputery, i gościu nie potrafił naprawić to powiedział.
Zmniejsz grafikę na low. XDD
Problem w tym, że fpsy stały w miejscu nieważne czy to ultra czy low ustawienia.
I jeszcze chciał za to ponad 20zł, a nic przy nim nie zrobił.

Nie będę rozpisywał tutaj mojego problemu, bo to jest zbyt skomplikowane, poza tym nikt mi przez neta nie pomoże za darmo zapewne.
Ale powiem tak, wiatrak trzeszczy, pewnie do wymiany. Oraz gry się tną mało wymagające
Więc ponawiam moje pierwsze zdanie w wpisie, #komputronik czy lepiej do takiej firmy co naprawia w moim mieście od dawna itp?

Ta firma jest tak jakby tylko w moim mieście, małe to miasto, z niecałe 20k typa więc bezsensu ją reklamować.

Jutro się przejdę, ale co się mam ich spytać? Dobrze naprawiacie komputery? xd
#pytanie #serwiskomputerowy #serwispc

Gdzie lepiej?

  • Serwis co ma 25lat 61.5% (8)
  • Komputronik co jest u mnie parę lat 38.5% (5)

Oddanych głosów: 13

  • 1
  • Odpowiedz
  • 3
@dyndi idź, powiedz co jest pięć i się zapytaj czy się podejmują i jaki koszt przewidują, jak nie będziesz zadowolony to ich obsmaruj i nigdy już nic tam nie zanoś, simple as that
  • Odpowiedz