Wpis z mikrobloga

@koki93: myślę że aż 100% , 75-80% to gimby walikonixa( ͡° ͜ʖ ͡°) Na przykład jak by odpalił live jutro w godzinach 9-10 miałby 500- do max 1k widzów, nie zapominajmy że jest 21 wiek a dzieci juz od 11 roku życia maja telefony w szkołach i by oglądali swojego idola na przerwach oraz lekcji po tajemnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koki93: skad masz takie informacje? grubas powiedzial na youtube ze mu tak w statystykach pokazuje? jak ci powiem ze na yt mam z 60-70 lat to uwierzysz ze podalem prawdziwe dane?
  • Odpowiedz
513303178 Mam gdzieś co gada Grubas ale jak o 3 godzinie na nocnym spaniu potrafiło siedziec pare K osób to o czymś to świadczy .
  • Odpowiedz
onomatobeka tak to mozna gadac do osranej śmierci po wszystkich zdjeciach nawet widac jaka widownie ma walikonix a jaka magical i dzieci w nocy powinny spać ale zdaje sobie sprawę że są jakieś tam przypadki które siedza po nocach i wala konia na walikonixa .
  • Odpowiedz
TW-Misiek Dlatego napisalem że walić te statystyki bo większość dzieciaków pewnie sobie dodaje z 10 lat żeby oglądać jakieś filmiki 18+ na YT
  • Odpowiedz