Wpis z mikrobloga

Gorąco polecam "Polską papkę do cery trądzikowej" KLIK firmy Jadwiga.
Od dłuższego czasu miałam problem nawet z zasuszeniem zmian zapalnych na twarzy, nie mówiąc o spektakularnym wygojeniu... Od dwóch dni nakładam na noc cienką warstwę tego produktu na twarz- to zaognione zmiany się cofnęły! a jednocześnie reszta skóry nie jest przesuszona (tak jak to bywa przy drogeryjnych produktach). Zauważyłam też mniejsze wydzielanie sebum.
Nie wydaje mi się, żeby to był produkt do używania na co dzień, ale do tłustej cery raz w tygodniu byłby całkiem ok.
Od teraz raczej będę go używać tylko punktowo.

Konsystencja to właśnie taka "papka" z delikatnymi drobinkami, lekko płynna. Zastyga na twarzy białą warstwą, ale nie "usztywnia" tak jak glinki.
Skład prosty, aż dziwne, że tak działa:
Woda, glinka kaolinowa, alkohol, tlenek cynku, talk, kamfora

#mirabelkipolecajo
Elmuszka - Gorąco polecam "Polską papkę do cery trądzikowej" KLIK firmy Jadwiga.
Od ...

źródło: comment_htWYMh3ib9h1UxhjriLoV9zYLKjYMBnG.jpg

Pobierz
  • 16
@tangerine_: Ja nie znalazłam nigdzie, zamówiłam ostatecznie na makeup.pl, mają w Warszawie dowóz za darmo.
@rudamaryja: dla mnie ten kamforowy zapach jest całkiem przyjemny- tak na noc może być :) kojarzy mi się z Amolem.
@obsydian4: rozważam, ale skutku uboczne jak na razie skutecznie mnie powstrzymują. Bardziej skłaniam się ku mocnym retinoidom podawanym zewnętrznie.
@obsydian4: Nie wiem w jakim stanie miałeś cerę przed leczeniem, ja mam ten komfort, że jak jest mega źle to zawsze mogę się pomalować. Przede wszystkim nie mam ochoty na antykoncepcję przez tak długi czas...