Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ze wiele kobiet (nie wszystkie) w okolicach trzydziestego roku życia ma już ogromne "parcie" na posiadanie męża.

Cos w stylu "nieważne jaki już będzie, ważne żeby był"

Z czego to wynika ?
  • 101
  • Odpowiedz
@michal_szn
@Naciass
@Shanny
26 lat na karku i ani jednego związku. Nie liczę tych przelotnych znajomości.
No dobra, mój rekord to 2 miesiące spotykania się, ale oczywiście nic z siebie nie dawałem oprócz sera na pieroga. Łączył nas tylko seks, a przynajmniej z mojej strony, bo dziewczyna 9+/10 w mojej skali.
Zimny jestem i tyle. Chociaż nie - nie potrafię okazywać uczuć i
  • Odpowiedz
to naiwne myślenie że wartość mężczyzny rośnie po 30 roku życia. Ilu znasz 30 latków którzy wyglądają lepiej niż konkurencja 10 lat młodsza? Większość już zaczyna łysieć, ma bęben zamiast brzucha, głębokie zmarszczki i zerową motywację. Nie oszukujmy się, jak ktoś jest przystojny w wieku 35 lat to był przystojny też w wieku 25 lat. Sam podchodzę pod trzydziestkę i mam dużo znajomych w tym wieku więc wiem co mówię. Jedyne czym
  • Odpowiedz
@Shanny: u mnie taki instynkt też powoli narasta. Niby mam dopiero 27, jestem powyżej przeciętnej urody i z kobietami problemów nie mam (oraz zdaję se sprawę że mogę być atrakcyjny seksualnie jeszcze dobre 20 lat, zresztą starczy spojrzeć na rówieśników którzy zapuszczają takie zarosty że wyglądają na 40-tkę na karku...), to jednak dociera do mnie, że w zasadzie jeszcze nigdy nie byłem w długim związku (najdłuższy trwał rok z kawałkiem),
  • Odpowiedz
Ta cała "30" to jakiś mit ludzi tuż po 20 i nastolatków, że niby jest to jakaś magiczna granica i w ogóle. Tak naprawdę #!$%@? się dzieje po tej 30 i praktycznie niczym nie rożni się bycie w tym wieku od bycia w wieku lat np. 27. Za pewną granicę o owszem można uważać ale raczej 40, bo w tym wieku u kobiet już jest po ostatnim dzwonku, a mężczyźni zaczynają przeżywać
  • Odpowiedz
Za pewną granicę o owszem można uważać ale raczej 40, bo w tym wieku u kobiet już jest po ostatnim dzwonku, a mężczyźni zaczynają przeżywać pierwszy prawdziwy kryzys.


@kult_cwaniaka: co to za kryzys?
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: jak masz na myśli impotencje to jakaś bujda żeby kobity się lepiej czuły.. kuśka nie staje jak mają takie 30-40 letnie kobiety w łóżku.. z młodymi siksami wszystko funkcjonuje, przypadek?
  • Odpowiedz