Wpis z mikrobloga

@ch00dybcn: Liczyłem na jakieś odbicie, to czwarta czerwona swieca 4h ale cos sie nie zanosi i idziemy trojkatem znizkujacym :D wiec pewnie do dołu?

pierwszy przystanek to poprzednie ATH, czyli jakies 4480-4490. potem pewnie odbicie do 4750$ i dalej do dołu o ile beda dwie fale spadkowe
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: To prawda, przy x3 bardzo ciezko dostac margin calla. Na altcoinach x2.5 z polo jest dla mnie optymalne, na bitmexie probowalem roznych opcji (od x2 do x20) i koniec konców gram na x7.5 :)

Chyba tak jak ty bede sie czaił na ~4750$. O ile nie zakonczymy korekty, to target z koleczka na moim rysunku trafimy najwyzej w jakims piku. Chyba, ze sie sytuacja inaczej rozwinie, na ten moment
S.....e - @ch00dybcn: To prawda, przy x3 bardzo ciezko dostac margin calla. Na altcoi...

źródło: comment_5MJA8uzerC5CKENmbKiZIvDj3KakGq6K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hegherom: W sumie to głupie pytanie, jeden rabin to inny tamto... Ale jeśli spadnie do tych 3200 to będzie świetna okazja żeby wskoczyć do pociągu z kolejnymi pieniędzmi. Tylko wtedy wszyscy będą pękać czy nie przebije kanału dołem.
  • Odpowiedz