Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że dojdzie do jakiejś pobudki - przede wszystkim ogarnąć defensywę, dać szansę teraz innym zawodnikom, szczególnie wtedy kiedy jest szansa. Może warto raz spróbować z Kamińskim i Glikiem na środku, czy wrócić do Rybusa na lewej obronie. Może warto pomyśleć o zmianie na skrzydle, Błaszczykowski coraz mniej ciągnie kadrę, widać, że się stara, ale niestety to już nie jest to samo co kiedyś. I może wrócić do taktyki na dwóch napastników - ona była najbardziej skuteczna.

A i przede wszystkim - niech na ten moment Mączyński się nie pojawia na boisku, bo jest #!$%@? w fatalnej formie.
#mecz #pilkanozna
  • 12
@Adamek645: zdecydowanie Kuba powinien odpocząć, nie ma już tej szybkości i przebojowości, na prawej stronie powinien grać ktoś bardzo szybki kto wyjdzie do piłki szczególnie grając taktyka z jednym napastnikiem, który jest tak kryty że się ruszyć nie może
Maczynski? Dużo gorsi byli Pazdan z Jedrzejczykiem, w pomocy nikt nie istnial, nie tylko Maczynski. Jedyny plus tego meczu, to ciekawa gra Makiego, ktory pokazal duzo wiecej od Kuby. Na kolejny mecz musimy wyjsc z Kaminskim i Rybusem w obronie i Makuszewskim na skrzydle.
@pete111: Kamiński i Rybus weszliby za tą dwójkę(swoją drogą, nawet szkoda gadać o dwójce z Legii), a Zielu i Linetty nie istnieli tylko dlatego, że piłki, które dogrywali kończyły między nimi a Lewym, dokładnie na nodze lub głowie jakiegoś Duńczyka. Uważam, że gdybyśmy zagrali inną taktyką - czyli właśnie z dwoma napastnikami - i tylko byliby Linetty i Zieliński w środku pola, to wyszłoby to zdecydowanie lepiej. Lewy był całkowicie pokryty,
@Herman88 ?? Idąc Twoim tokiem rozumowania, to po dzisiejszym meczu każdy jest do #!$%@? XDD Krzychu w reprezentacji gra bardzo dobrze, a dziś wszyscy zagrali żenująco. Hejterzy Maki wyszli z jaskin, ale po Rumunii czy Szkocji trzymali dupy cicho
@pete111: wszyscy grali #!$%@? a maczynski razem z kolegami z druzyny to juz w ogole tragedia. Druga linia praktycznie nie istniala i widac bylo brak krychowiaka ktory nie boi sie pilki i walki. Maczynski to nie jest zawodnik kreatywny ani taki ktory pojdzie na pile co bylo widoczne bo nawet nie podchodzil do przeciwnika i dzieki temu mieli mnostwo miejsca.
@Adamek645: Kamyk i Rybus obowiązkowo w kolejnym meczu, nie chce mi się już patrzeć na Pazdana i Jędzę, którzy od pół roku są tak #!$%@?, że szkoda gadać. Do tego dałbym szansę Makuszewskiemu od pierwszej minuty za Kubę i Milikowi, który dziś coś próbował zrobić za Karola albo Krzycha. Trzeba się obudzić, bo wyglądało to strasznie słabo dzisiaj, nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio tak słabą reprezentację, za Nawałki chyba nigdy.
@Herman88: Według mnie Mączyński dzisiaj poziom Linetty'ego, nic nie #!$%@?ł jak Jędza czy Pazdan, ale zagrał równie słabo jak Karol i Zielu, dzisiaj po prostu każdy zagrał tragicznie, więc nie oczekujmy, że taki Mączyński z Legii będzie nagle dyrygentem i będzie zbierał wszystkie piłki. Tak czy siak dalej nie rozumiem tego całego hejtu na Krzysia, gość w reprezentacji zawsze gra solidnie i nie #!$%@? jakichś dzikich akcji, a w meczach z
@pete111: Moze dlatego ze Nawalka gra troche nazwiskami zamiast patrzec na realna forme zawodnikow. Trojka z legii nie powinna znalezc sie dzisiaj na boisku a Nawalka powinien wrocic do ustawienia z dwoma napastnikami i cofnietym zielinskim
@Herman88: Nie pamiętasz jak wyglądał w kadrze Zieliński grający jako cofnięty pomocnik? Był strasznie słaby, a mecz z Ukrainą na Euro to była katastrofa w jego wykonaniu. Nie wiem co powinien zrobić Nawałka, ale moim zdaniem wrzucenie z powrotem Ziela do defensywy, to nie jest najlepszy pomysł.