Wpis z mikrobloga

Uwielbiam Piątki. Dlatego że od piątku mam wolne przez 3 dni. Boskie dni..
W czwartek zawsze wracam ztyrany z roboty. Specjalnie się nie myje i nie zmieniam bielizny.

Po co?

Po to aby w piątek rano móc się wykąpać i czuć się jak młody Bóg, ubierając najlepsze majtki CottonWorldy (bo wcześniej cały tydzień chodziłem w bokserkach). A teraz najlepsze jest to, że w weekend większość ludzi chodzi na baseny i wszędzie ich pełno. I wtedy ja, wychodząc z szatni idę prosto do basenu. Idę tam w CottonWorldach. Wszyscy muszą oglądać moje majty, oczywiście noszę za duży rozmiar więc gdy są mokre czasem jajco mi wyskoczy na zewnątrz, ale to szczegół. Najważniejsze są majtki. Ale to nie są zwykłe majtki tylko zajebiste Cotton Worldy. Mój beniz heppy fest, czuje dobrze bo żadna dziewczyna nie potrafi tak dobrze trzymać go jak to robią Cotton Worldy. Mówię wam zajebiste uczucie, cały weekend w nich chodzę (oczywiście mam 3 pary na każdy dzień), a potem jeszcze do lidla po czipsy i batony żeby w piwnicy nie było mi smutno

#pasta #heheszki #cottonworld
F.....5 - Uwielbiam Piątki. Dlatego że od piątku mam wolne przez 3 dni. Boskie dni.. ...

źródło: comment_X5jpbaGqS2rykh038gRgn1VNtLho6LtB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz