Wpis z mikrobloga

Uwielbiam brytyjskie seriale za to, że pokazują ludzi takimi, jakimi są: biednych, bogatych, ładnych, brzydkich, o różnych zawodach: są przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze i informatycy, ale są też rybacy, rolnicy, mechanicy, dostawcy... Niektórzy mieszkają z rodziną w ładnie w zadbanych domkach, inni z partnerem/partnerką w przyczepie nad urwiskiem, a jeszcze inni są samotni i mieszkają z rodzicami. Nie wszyscy są po studiach i po pracy wracają przez miasto z identyfikatorami wiszącymi na szyi, nie wszyscy mają zawsze czyste paznokcie i nie wszyscy chodzą po mieszkaniu w butach.
#seriale #netflix #film #uk
  • 25
@b0lec: W takim razie polecam Dirk Gently's Holistic Detective Agency - nie tak dobre jak Utopia, ale ogląda się świetnie i też podobny absurdalny humor i klimat. Obczaj sobie.
@Magnolia-Fan: Oba mi się strasznie podobały, w obu widzę słabsze i lepsze strony. Mimo wszytko jednak Utopia mi jakoś została klimatem mocniej w głowie, a Dirk'a trochę zjadłem jak amerykański fast food. Zobaczymy jak drugi sezon, oglądać trzeba na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)