Wpis z mikrobloga

@Trollunio: chociażby tu czy tu czy tu czy przede wszystkim z genezy i popularyzacji tego terminu przez film American Pie gdzie jedna z postaci (nie pamiętam już imienia) nazywała tak matkę swojego kumpla (seksowna babka koło 50-tki).
  • Odpowiedz
@majlo1985 Z tych definicji które przytoczyłeś, tylko pierwsza twierdzi tak, jak Ty mówisz. Obie pozostałe mówią o tym, że to atrakcyjna starsza (od nas) kobieta. #!$%@?ąc od drugiego linka, który prowadzi do forum takiego jak to...
A zacytuję Ciebie, bo tylko o to mi chodziło:

@Jarmuzyd: co do definicji, to jeśli mają dzieci, to tak.

Czyli 20 latka z dzieckiem to milf ;-)
  • Odpowiedz
wyobrazcie sobie co by było w komentarzach jakby laska wyczaiła przystojnego faceta i zrobiła to samo, chce taką gównoburze !


@xblackwidowx: Mireczek się tu chwali 35 letnią babą. Czyli mirabelka musiałaby się chwalić stulejarzem, a nie przystojniakiem.
  • Odpowiedz
@GreenShot: Powodzenia. Mi się udało z nią spotkać ale coś nie zatrybiło. Później miałem ponowne sparowanie ale i tym razem nie udało mi się z nią porozmawiać w sposób jaki bym chciał. Raczej szuka związku. Wydaje się dość sztywna.
  • Odpowiedz
Myślę że tu wygląda dość naturalnie. Ogólnie atrakcyjna seksualnie co do tego nie ma wątpliwości, natomiast w rozmowie dość sztywna - zimna. Może taka maska.
  • Odpowiedz