Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Witajcie w kolejnym wpisie,

Dzisiaj 2 sprawy:
- Zostało tylko 6 dni na kupowanie Ekstra Pensji, numer zdrapki 376
- Od 1 września można zakupić nową edycję zdrapki Mega Pensja, numer zdrapki 406

---

Ostatnie dni Ekstra Pensji (376) :(

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Zakończenie sprzedaży zaplanowano na 6 września. Do dnia dzisiejszego nadal 3 główne wygrane, każda po 196 000 zł, pozostają w grze. Dwie z nich znajdują się w kolorze żółtym (proponowane przeze mnie gorące przedziały to: 0-22 500 oraz 45 000-67 500), a jedna w kolorze czerwonym (proponowane przeze mnie gorące przedziały to: 202 500-225 000). Wzorcowe kolory wrzucam jako zdjęcie do wpisu.

Pamiętajcie, że mapę z dostępną zdrapkąEkstra Pensja (374) możecie podejrzeć tutaj (nie wszystkie oddziały są dostępne :( ):
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1G0xglp-mCGMTHG3BI0n20y-XgMI≪=52.26981049615963%2C19.730584642463327&z=6
Ostatnio pojawiły się tam kolektury z oddziału #koszalin dlatego jeżeli mieszkacie w okolicy to może warto odwiedzić kolektury ( )

Natomiast zaktualizowany ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

Obecnie przy zakupie 1 sztuki zdrapki Ekstra Pensja 374 (w gorącym przedziale) mamy około 0,0021% na wydrapanie jednej z trzech nagród głównych ()

Żadna inna zdrapka nie oferuje takich szans na nagrodę główną przy zakupie jednego losu!

---

Nowa edycja zdrapki Mega Pensja!

Ci będący na bieżąco ze zdrapkami wiedzą, że w maju żegnaliśmy zdrapkę Mega Pensja (numer zdrapki 323). Totalizator nie znosi próżni dlatego do sprzedaży wprowadził kolejną edycję tej zdrapki, tym razem jej numer identyfikacyjny to 406. Będzie ona dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej oraz pomarańczowej.

Tradycyjnie najwyższa wygrana w niej to 550 000 zł czyli 250 000 zł od razu i 60 x 5 000 zł wypłacane co miesiąc.

Więcej o nowej Mega Pensji możecie przeczytać na stronie Lotto: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/mega-pensja-406

Jeżeli ktoś lubi nowości to oczywiście zapewne się skusi. Ja na pewno też, muszę tylko wyzdrowieć i ruszyć się z łóżka :(

---

To tyle na dzisiaj i powodzenia w dalszych polowaniach.

Trzymam za Was kciuki (ʘʘ)

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_cArlo313vhYensogmSo3vuDI0X6j7o8N.jpg

Pobierz
  • 14
@qakk: (P): Czym jest ten gorący przedział!?
(O): Każda zdrapka posiada białe pole z cyframi XXXX-YYYYYY-ZZZ
XXXX - oznacza numer zdrapki. Np. dla zdrapki Mega Pensja będzie to numer 0323
"YYYYYY- oznacza numer paczki. To właśnie to nazywamy gorącym przedziałem.
Jeżeli gorący przedział to od 10 000 do 140 000 to oznacza, że szukamy zdrapki w której ta część ma wartości od 010000 do 140000."
ZZZ- oznacza numer zdrapki w paczce.
@Terebellum: też pytałem o Śląsk bo bym pojeździł w weekend do takich pewnych punktów. Niestety cisza. Widać średnio im zależy na sprzedaży, no chyba, że wiedzą, że mają gdzieś główną i nie chcą żeby wpadła :|
@Terebellum: zgodnie z tym co jest napisane na stronie lotto druk jest podzielony na transze. Przeważnie na jedną transzę wypada jedna nagroda główna, wystarczy policzyć numery transz i gotowe! Ogólnie można się na ten temat bardzo rozpisać, bo bywają wyjątki, ale to już historia na oddzielny wpis :)
@Nutaharion: zostawiłem sobie wszystkie zdrapki zakupione w celu sprawdzenia czy któraś wygrana była w mojej paczce ;) nie wiem czy dobrze robie ;D przy sprawdzaniu na lotto musiałbym być zdala od ostrych narzędzi ;P
Lepiej dla mnie by padły gdzieś na dole Polski.