Wpis z mikrobloga

Jaka #!$%@? lewacka logika?


@brmstufldigart: Wygląda jak new age, więc lewacka logika. Pseudo-neo-obrzędy quasi religijne. Są niby tacy nowocześni a w kwestii formy "małpują" od najstarszej organizacji na świecie. Bezwiednie próbują czymś zapełnić tą pustkę którą nieświadomie stworzyli pozbywając się ze swojego życia jakiś głębszych idei.
@takniejest: nie, #!$%@?ło mnie, że jako kobieta podważasz jakiekolwiek działania mające na celu przeciwdziałanie gwałtom. W Polsce. Dużo mniej mnie obchodzi, czy ktoś dobrze się bawi w dzikim kraju i przewróci się na rowerku.
Współczuję im, ale będą żyć. I nie proszą o zemstę tylko o sprawiedliwy wyrok.

Uważam, że #!$%@? polityki jest w tym przypadku chore. Zarówno ze strony "babci" w śmiechowej koszulce jak i twojej. Może jeszcze napiszesz, że
@brmstufldigart: nie, uwazam, ze to wlasnie kod sobie chce sobie robic popularnosc robiac tego typu akcje. Jako kobieta i feminixtka ( w tadycyjnym znaczeniu) jestem przeciwko jakielkolwiek agresji, opresji wobec kobiet. Ale uwazam ze takie akcje, spotaknie przy swiecach cokolwiek zmienia w mentalnosci potencjalnych oprawcow.