Wpis z mikrobloga

@guru8: to zależy od tego do jakich jeansów i jakiego polo/t-shirtu. A co do bluzy, to Cie chyba pogrzało. To są kozaki, trochę elegancji. Do bluzy możesz kupić sobie jakieś sztyblety, albo glanopodobne cusie, jeśli już chcesz buty za kostkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ifrit: @Nostratus: No właśnie chciałbym kupić buty do chodzenia na codzień, jakieś takie bardziej eleganckie, ale żeby nie za eleganckie ;) Przy tych butach akurat się nie upieram, po prostu dobre promo i fajnie wyglądają :) Tylko nie wiem, czy właśnie nie będą za bardzo oficjalne. A ciuchy to raczej slim fity, bez żadnych udziwnień w stylu steetwear ;)
@guru8: w sumie slim fity najbardziej pasują do takiego rodzaju obuwia. Kozaki, akurat te, to raczej eleganckie buty, do eleganckich ciuchów. Dlatego tak jak napisałem wcześniej - polecam sztyblety lub glanopodobne obuwie, do nich nałożysz co tylko chcesz, ofc. jeśli będą miały odpowiedni kolor, najlepiej czarny, bo uniwersalny. Polecam jak te na obrazku, sam mam podobne, są bardzo wygodne, stopa i noga aż tak się w nich nie męczą i ogólnie
Pobierz Nostratus - @guru8: w sumie slim fity najbardziej pasują do takiego rodzaju obuwia. K...
źródło: comment_h2MzMXndocCLPyOzUyiOpVTfIlK0evCv.jpg
@guru8: to zalando, więc o markę nie musisz się martwić, a co do butów, to ja jestem zwolennikiem czerni, dlatego sugerowałbym te drugie, choć nie wiem dokładnie jak wygląda twoja garderoba, jeśli chodzisz raczej w jasnych kolorach, to zdecydowanie brązowe, do niebieskich jeansów w sam raz.
@Nostratus: Jeżeli chodzi o spodnie to raczej ciemniejsze odcienie niebieskiego, a reszta to bardziej ciemne kolory. Co do butów to osobiście bardziej mi pasują jakieś ciemne brązowe, niż czarne