Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kino #bilety #biletydokina #film #multisport
UWAGA!!!!
Rozdajo dwóch biletów do kina, które do końca sierpnia (czyli ważne jeszcze tylko dzisiaj i jutro!) uprawniają do obejrzenia ZA DARMO dowolnego seansu w kinach marki Helios i Cinema City oraz do kin studyjnych.
Pełna lista kin objętych promocją:
https://prev.benefitsystems.pl/search/multibilet?location=Warszawa%2C+Mazowieckie&query=&product%5B%5D=22&submit - wpiszcie na górze tylko swoje miasto.
Do godziny 16 wylosuję przez mirkorandom wśród plusujących zwycięzcę obu kodów na bilet. Jeśli nie będzie miał z kim iść to dolosuję kolejną osobę na pojedynczy bilet. :)

  • 20
@mlody221: Jak wykorzystywałem swoje miesiąc temu, to wystarczyło że kod podam. Ale dla pewności zwycięzcy wysłałem na maila wygenerowany z multisporta PDF. Nic więcej ba bank nie będzie potrzebne.
dzięki za takie podejście dzięki takim jak Ty pochodziłem trochę do kina w tym miesiącu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@prawilna_zielonka: Możesz dziękować mojemu szczęściu do różowych pasków (w wykopowym języku #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) albo uczelni bo w sobotę mam egzamin. Pewnie gdyby nie ten egzamin to bym poszedł z dowolną kumpelą ale tak to przynajmniej jakiś mirek skorzysta a ja