Wpis z mikrobloga

  • 1
@push3k-pro Nie robię więcej fot, bo zaraz się dowiem, że amputacja głowy XD

Takie ujęcie, bom wrócił że szpitala i się pieprznął na kanapę nieuczesany. Mogę zapewnić, że nigdy nie wyłysieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slonx: jak długo leżałeś w szpitalu? bardzo bolesne to było? jakie są następstwa takiego zabiegu? też wybieram się na taki zabieg prostowania przegrody
  • Odpowiedz
  • 0
@098765 Dzisiaj poszedłem i dzisiaj wyszedłem.
Boli nos po zabiegu, sam zabieg bezbolesny, pewnie dlatego, że jak mi wszczyknięto znieczulenie, to zasnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@098765 Jesteś na czczo, wkłucie, wenflon, sól fizjologiczna, idziesz na stół, wlew z cholera wie czego, trochę szczypie ręka, odpływasz, budzisz się, boli nos na którym masz opatrunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slonx: co to ten wlew? oczyszczają przy okazji zatoki? myślałem, że się leży kilka dni w szpitalu. Sprawdziłem że z Krakowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie robiłeś? wybieram się do szpitala wojskowego
  • Odpowiedz
@Slonx: Daj znać ile po takim zabiegu się dochodzi do siebie, też musze coś takiego ogarnąć bo #!$%@? całe zycie oddycha sie przez jedną dziurkę od nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slonx: boli przy oddychaniu? czy cały czas. Można brać jakieś leki przeciwbólowe czy nie zalecane? Jakieś zalecenia dostałeś na do widzenia od lekarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz