Wpis z mikrobloga

@pk347: jedno nie wyklucza drugiego?
ZSRR było w stanie zniszczyć (prawie) każdy kraj
nie zmieniało to tego, że od lat chyliło się ku upadkowi

a niemcy mają się dobrze
  • Odpowiedz
@pk347: czy ty nie rozróżniasz tego że przy obecnej dzietności muzułmanów względem białych za 3 max 4 pokolenia ten kraj zmieni się diametralnie? I myślisz że będzie spokojnie, porządek, czystość i wysoki poziom życia? W pewnym momencie to wszytko jeb*ie i ciężko stwierdzić co dalej będzie. Wojna domowa? holocaust? chaos na ulicach i rebelia? podział kraju na mniejsze części? Jedno jest pewne- będzie bardzo nie ciekawie, a ponieważ Niemcy są
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: A czy ty nie rozumiesz, że dzietność muzułmanów jest zaledwie o pół ludzika wyższa niż niemuzłmanów i nawet zakładając, że ani jeden imigrant ze wschodu Europy nie przybędzie i utrzyma się trend dzietności niemuzułmańskich Europejczyków, to ilość muzułmanów ZRÓWNA się z ilością niemuzułmanów już za 240 lat? To 24, nie 4 pokolenia.

Ale jesteś pewnie prawakiem. Kalkulator to tylko w sklepie widziałeś ;]

  • Odpowiedz
za 3 max 4 pokolenia ten kraj zmieni się diametralnie?

@Janusz_Hazardu: a czy ty rozumiesz, że w dzisiejszych czasach świat zmienia się diametralnie w nawet mniej niż jedno pokolenie?

Urodziłem się w PRL-u, gdy po raz pierwszy zobaczyłem banana to myślałem, że to żółty ogórek. I że nikt wtedy nie zakładał, że Polak będzie sobie mógł wkrótce od tak pojechać pracować do dowolnego kraju Europy.

Mam zawód, który w czasach
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: nie porównuj rozwoju cywilizacyjnego dzięki któremu świat się zmienia z importowaniem problemów z krajów północnej Afryki i bliskiego Wschodu
@kurczok: widze ze bardzo szybko oceniasz człowieka kto lewak al kto prawak ( ͡° ʖ̯ ͡°) wystarczą tylko 2-3 zdania. To jest tylko jeden z wielu wariantów które może się wydarzyć (i tak jest bardzo optymistyczny) i weź mi tu nie porównuj liczby muzułmanów
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: Nie porównuję ilości prawaków wogóle na świecie, tylko w Europie, a nawet nie w Europie tylko w EU.

W EU jest teraz około 40 mln muzułmanów na 550 mln ludzi. Dzietność muzułmanów w EU jest wyższa o zaledwie 0,5 i wynosi nieco ponad 2,2. A to oznacza przyrost o około 10% na jedno pokolenie, a spadek białych europejczyków o około 15% na pokolenie - przyjąłem tutaj pokolenie wynoszące 20 lat.

Ale proszę bardzo, chcesz 34 lata? jeszcze lepiej. Zamiast 200 lat będzie
  • Odpowiedz