Wpis z mikrobloga

Na nietypową sesję ślubną zdecydowała się Danielly Katsue, która opublikowała zdjęcia sprzed ołtarza, na których widać ją w białej sukni, welonie i z przyszłym mężem u boku. Kobieta podczas składania przysięgi trzymała na rękach niemowlę, karmiąc je piersią.

Na początku byłam nieco przestraszona, ale później uznałam, że ludzie na pewno uznają to za coś pięknego - wspomina autorka zdjęcia.

#pieluszkowezapaleniemozgu
xblackwidowx - Na nietypową sesję ślubną zdecydowała się Danielly Katsue, która opubl...

źródło: comment_RhXOnZztuUnX5NGDJ8DhdXnfmf0nZS55.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@xblackwidowx Ja pierniczę, co się dzieje z tymi ludźmi xD Serio, nie można było odciągnąć mleko, dać dziecko do popilnowania rodzicom lub nawet niani tylko trzeba ze ślubu robić PIELUSZKOWĄ FARSĘ?! xD

Tak się zastanawiam i kieruję pytanie do facetów. Wzięlibyście za żonę osobę, która odwala takie rzeczy? XD Nie spalilibyście się ze wstydu? Ja na miejscu faceta bym po prostu odeszła spod ołtarza.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: ale może przed oltarzem i kloca postawić, tylko na #!$%@? to udostępniać i robić z tego wielkie halo. Matki i brides-to-be - dwie grupy ktore wykazują najwieksze zaburzenia umysłowe
  • Odpowiedz