Wpis z mikrobloga

@Lawonok: albo to, co koledzy wyżej podali - przy czym możliwe, że modem będzie potrzebował zasilania przez hub, albo możesz szukać jakiejś używki przenośnej Huaweia - E5572/E5573 i podobne z LTE. Wszystko kwestia tego, gdzie i jak to będzie używane, stacjonarny zestaw pewniejszy, ale taki Huaweiek też zrobi robotę.
@Lawonok: no, to to, co proponuje @WolfSky to sprawdzony, budżetowy zestaw. Masz na necie milion wątków o tym sprzęcie. Myślę, że to najlepsza opcja stacjonarnie, chociaż też mój kumpel używa takiego "przenośnego" także w domu i nie narzeka - ale zasięg ma bardzo dobry. Tak czy siak, wolałbym stacjonarne rozwiązanie, a że najtańsze, nowe routery z LTE to 350-400zł (np. TL-MR6400), to chyba nie masz za dużo pola do manewru ;)
@Lawonok: no, właśnie modem typu e3372 dalej potrafi swoje kosztować, (pewnie minimum 80zł za modem, plus drugie tyle za routerek), chociaż w tym budżecie to pewnie najlepsze rozwiązanie (chociaż może się okazać, że potrzebny będzie aktywny hub usb - 20-30zł z zasilaczem, nie wiem, nie testowałem w końcu takiego zestawu, ale tak czytałem). Jak znajdziesz E5573 (albo np E5377, kolega ma właśnie takiego + red bull od Playa) za ~100zł to