Wpis z mikrobloga

Ci co piszą że #danielmagical taki zły bo poniżył Małysza XDDD Wybrazcie sobie taką sytuację macie przyjaciela z którym spotykacie się co weekend na piciu i graniu w gierki na konsoli albo oglądaniu filmów raz u cb raz u niego w chacie. Tura wypada że u was a jednocześnie koleś yta czy może wpaść z kuzynem XDDDDD bo nie ma chłopak gdzie się podziać. no i wiesz jak to jest widzisz typa pierwszy raz w życiu to starasz się być ok i przymykasz oko na niektore jego niedociągnięcia. W końcu chodzi o zabawę a hej to tylko jedną noc. Późno skończyliście więc komiaja u cb. Rano jesteście #!$%@? i dalej ciągnięcie melanż ale marzycie o spokoju i ciszy co ty z kumplem rozumiesz pijecie piwko nic nie gadacie i dalej gracie. A ten Mietek podnietek zaczyna komentować każdy twój ruch: looo ale kombi mu #!$%@?ś,looo ale dobry jesteś, looo ale pa jaki potwór. No i #!$%@? zaczyna cię irytować ale przemilczasz to. Następny weekend wbijasz do kumpla a tu ten sam kmiotek witam cię uściskami jakbyście rok się nie widzieli i znowu irytuje. Zauważasz że #!$%@? strasznie typ a z mordy to jak z pierda menelica spod urzędniczej. No #!$%@? miał być taki fajny wieczór. Następny weekend kumpel wpada i nawet nic nie mówił a wbija z tym samym kuzynem. Dajesz mu delikatne znaki że #!$%@?. No ale co zrobić nie będziesz przecież cisnął kuzyna kumpla który wpadł do cb. Następny dzień idziesz sobie z ziomkami do żabki a tu ten typ ściska cię i gada lamus tak że twoi kumple zaczynają się z ciebie śmiać z kim ty się zadajesz co to za typek byl i cisną z ciebie. Myślisz aby więcej go nie spotkać. Kumpel musiał wyjechać więc nie spotykacie się w najbliższe weekendy aż zauważasz pewnego ranka że masz zapro na fb. Myślisz jakaś fajna Duperka patrzysz Małysz. #!$%@? niech będzie i tak nie bd z nim gadał będzie w martwych ziomkach, akceptujesz. Wpadają do cb inni znajomi na weekend pograć a tu pod oknem stoi Małysz ivpuka i krzyczy twoja ksywę i cię wola. Czy może wpaść i przeprasza że bez pytania. #!$%@? co masz powiedzieć przecież widzi że melanż. Typ zaczyna cię osaczać a ty nie masz jaj (wina daniela) by zakończyć ta znajomość. Na dodatek przy drugim spotkaniu ten nieznajomy ziomek pomógł ci i pół dnia wrzucał z tobą 10ton węgla #!$%@? pomógł mi tyle nie mogę go traktować jak śmiecia ale ja nawet go nie lubię. Aż w końcu zaczynasz go jechać jak szmatę a typ co robi przeprasza cię i skomli na dodatek #!$%@? wszystkie obowiązki w domu za ciebie i matkę. Trwa to parę miesięcy aż w końcu wybuchasz. #danielmagicalstreszczenia #malysz
  • 24
@Sonia_Zwierzynska: Przestałem czytać po kilku zdaniach.

Powiem tyle - jeśli obecność Małysza przeszkadza grubasowi, to powinien mu to wprost powiedzieć i nie zapraszać go więcej na Urzędniczą, a nie przyjmuje go na swoje streamy, wysługuje się przy każdej czynności i pomiata przy każdej nadarzającej się okazji. Tym bardziej, że Małysz zdaje się być w jakiś sposób lekko upośledzony.

Grubas jest zwykłym chamem i wczoraj kolejny raz to pokazał. Wcześniej widzieliśmy to
@vegeciak chodzi o to że Małysz jest typem człowieka ktorego ciężko spławić jest słabym psychicznie jednostka. Zanim zdążysz go znienawidzić masz już u niego dług taki ze jak wyciągnie do ciebie rękę na miescie i tak ja podasz mimowolnie. Bo co nie powiesz typowi część który gotuje obiad całej twojej rodzinie, siedzi za ciebie w pracy i sprzata mieszkanie i myje talerze twojej matce?XD