Wpis z mikrobloga

@Hoho: ogromny minus Switcha to to, ze majac steam i jakies gry z Humble Bundle za 1$ oraz PS4 , gdzie kupujesz jakies indyki za 15zl to prawdopodobnie posiadasz 90% gier dostepnych na konsole Nintendo.

Wlasciwie oprocz tych 2 exow, a w zasadzie 1,5 exa na Switch laduja porty i "remastery" gier nawet sprzed 20 lat, co jest w sumie dosc zalosne i nie napawajace optymizmem. Dodam, ze jedna z najbardziej
Kurde, jakie prawdziwe... Mimo posiadania PS4 zastanawiam się nad kupnem Switch'a - szkoda że tylko wyłączne dla Zeldy. Na szczęście wywalenie 1500zł dla jednej gry nie wchodzi w grę ( ʖ̯)
Wlasciwie oprocz tych 2 exow, a w zasadzie 1,5 exa


@skolland: hmm...

zelda, mario kart, arms, splatoon 2, mario odyssey, mario + rabbids, xenoblade chronicles 2, itp, itd
rzeczywiście 2exy :P
a to ledwo niecały pierwszy rok istnienia konsoli
tu ciekawsza lista: http://gematsu.com/exclusives/switch

nie napawajace optymizmem


@skolland: ciekawe, ja mam zupełnie odmienne odczucia
aktualnie co raz więcej gier wychodzi, w tym co raz więcej exów i porządnych hiciorów

port Skyrima,
zelda, mario kart, arms, splatoon 2, mario odyssey, mario + rabbids, xenoblade chronicles 2, itp, itd


@epi: Zelda, Mario Kart, Splatoon to przeciez tytuly z WiiU, wiec nawet sa to porty. Reszta mnie nie interesuje - Mario mnie nie przyciaga a Jrpg mnie nudza. Konsole i gry Nintendo sa kierowane do specyficznego grona graczy, do ktorego sie nigdy nie zaliczalem i raczej nigdy nie bede zaliczal - brakuje mi tam np.
@epi faktycznie dla ludzi którzy nie mają czasu dla konsoli stacjonarnej to switch jest jakimś wyjściem. Ja mam Vite i ps4 i tej pierwszej nie odpalałem już szmat czasu :)
brakuje mi tam np. gier FPS czy sportowych czy przygodowek czy relistycznych wyscigow.


@skolland: od takich gier jest pc ;)

aczkolwiek nie wyobrażam sobie grac w fpsy na switchu
bez myszki to żadna przyjemność


Mario mnie nie przyciaga a Jrpg mnie nudza


@skolland: to już kwestia gustu ;)

ja kupiłem switcha głównie ze względu na mobilnośc, zeldę, jrpgi i typowo nintendowe tytuły jak mario kart czy mario odyssey

bo wszelkie
Zelda, Mario Kart, Splatoon to przeciez tytuly z WiiU, wiec nawet sa to porty


@skolland: zelda wyszła jednoczesnie na obie konsole

mario kart 8 deluxe jest portem, ale ma też zmiany i dodatkową zawartość, więc nie jest identyczną grą

splatoon 2 jest kontynuacją i nie ma jej na wii u

samo wii u jest martwe i prawie nikt go nie ma, więc od biedy można założyć, że nigdy nie istniało :P