Wpis z mikrobloga

Kupiłem przepustkę premium i chciałem najpierw sprawdzić operacje, ok są dwie. Kowadło diabła i coś jeszcze. Na jednej nie było nikogo oprócz mnie, na drugiej 3 graczy no i nie dało się zagrać. Na liście serwerów miałem pusto, odświeżyłem filtr i dopiero wtedy coś ruszyło. Ktoś miał podobne problemy z małą ilością graczy po przejściu na premium?
#bf1 #battlefield1
  • 6
@saper_vodiczka: pc, konkretnie gry online, kampania --> kowadło diabła np,, tam jest bardzo mało osób. I jeszcze na niestandardowych jak są mapki z dlc to też są po 3 osoby a najczęściej w ogóle.
@dertom Kowadło Diabła jest akurat z DLC. Ja siedze glownie na Operacjach, jest mniej osob niz bylo ale nadal da sie grac tylko nie ma wyszukiwarki serwerow przy operacjach. Mogliby chociaz to naprawic.
@saper_vodiczka: tak, pomyliłem chodzi o operacje, tak jak są las argoński i inne, I tam z dlc doszły jeszcze dwie. Nie wiem też czemu niestandardowe z nowych map są puste. Nie sprawdzałem jak stare mapy. Pamiętam jeszcze że była fajna opcja na niestandardowych gdzie wymogiem były wyłącznie karabiny powtarzalne i pistolety. Ale nie mogę tego znaleźć po aktualizacji DLC.